gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

Gebelik Testim Negatif Çıktı Ama Ben Yinede Hamile Olabilir miyim Diyenler BURAYA

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

gebelik testi negatif ne demek,gebelik testi negatif çıkarsa,
    Gebelik testi idrar testleri yani eczaneden aldığımız testler negatif çıkmasına rağmen hamile olunabilir mi sorusunun cevabı tabiki de olunabilir.

Birinci ve en sık görülen şey testin yanlış yapılması ve yanlış yorumlanmasıdır.Şimdi mesala testi aldınız diyelim o testi eğer yanlış uyguladıysanız içindeki yönergelere uygun bir şekilde uygulamadıysanız şunu bile görmek mümkün idrar testi diye alıyoruz ama testi tükürükle yapıyoruz bunu yapanları bile görmek mümkündür bu yanlıştır ve sadece idrarla yapılması gerekir.

En büyük yapılan hatalardan bir taneside şudur o tek çizgi olayına dikkat edilmemesidir.İdrar testlerının kalitesini gösteren onların çalıştığını gösteren sonuçta bozuk çıkma olasılığı vardır eğer o belirgin çizgi çıkmadıysa o testin atılması gerekir çünkü o çizgi kontrol çizgisidir ve testin çalıştığını o çizgi göstermektedir.Eğer o çizgi çıkmadıysa ozaman o test yorumlanamaz.Yeni bir test alınarak tekrar edilmesi gerekmektedir.

Bunların dışında diyelim yapılan testte ilk kontrol çizgisi çıktı diğer çizgi çıkmadı bu durumda gebe olunabilir mi dersek tabikide evet çünkü bazen testlerin hassasiyeti çok yüksek değilse ve gebeliğin başlarındaysa gebe olunmasına rağmen negatif çıkma olasılığı vardır bu durumda test bir kaç gün sonra tekrar edilmesi gerekmektedir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 30 Mayıs 2012
  2. ozge.62

ozge.62 Forum Okuru

Ya ben 3 aydir adet olmuyorum testlerde negatif surekli hamilemiyim

Gebelik Testim Negatif Çıktı Ama Ben Yinede Hamile Olabilir miyim Diyenler BURAYA konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

adet olup hamile olduğunu öğrenenler hamilelik testi yaptım negatif çıktı hamilelik testi negatif çıktı test gebelik yaptım Bugün bi yerde okudum,gebelik testi bazen yanlış çıkabiliyomuş.Hatta yazılan yorumlarda kadının biri test yapıyo negatif çıkıyo.Aradan 1 hafta geçince kan testi yapıyo hamişşşş.Diğer yorumlardan biri de şu ki;kadın 5 gün falan adet görüyo diğer ay bi bakıyo ki 2 aylık...
  2. Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim?

Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim?

Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim Gebelik testi kesin sonuç mu Arkadaşlar merhaba gebelik testi yaptım ve negatif çıktı ama ben hamile olduğumu düşünüyorum. Sizce Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim? lütfen bilgi verin lütfen.
  3. Yaşım ilerledi Ama yinede Anne Olabilir miyim Diyenler Buraya

Yaşım ilerledi Ama yinede Anne Olabilir miyim Diyenler Buraya

ileri yaş gebelik,ileri yaş hamileliği Bazen yaşımız ilerlemesine rağmen yeniden anne olmak o duyguyu tekrar yaşamak isteriz fakat ilerleyen yaşla birlikte korkularımızda artmaktadır.Acaba gebe kalabilir miyim yada gebe kalsam bu yaşımda benim için zorlukları varmıdır diye düşünmeye başlarız.Ama şunuda unutmayalım ki annelik her yaşta güzeldir..Allah herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah.....
  4. Testim Negatif Ama Acaba Hamile miyim...:(

Testim Negatif Ama Acaba Hamile miyim...:(

İlişkiden 11 ve 17 gün sonraki kan testlerim negatif ama hala adet olamadım sizce neden?25 Haziran'dı adetim eczaneden test alıp yapsam doğru sonuç verir mi?
  5. İdrar  testi negatif  çıktı yinede hamile olabilirmiyim?

İdrar testi negatif çıktı yinede hamile olabilirmiyim?

Anne olmak bir çok bayanın hayali olduğu gibi,çocuk istemeyen çiftler içinde kabus olabiliyor.Evde test yaptım negatif hamile değilmiyim diye bize sık yöneltilen bu soruya açıklık getirelim.Gebelik belirtilerini yaşıyorsnuz, test yaptınız ve testiniz negatif.Testi erken yapmanız sonucu etkiler.Bu yüzden yukarda belirttiğimiz gibi testi mutlaka mens gecikmesi olduğunda yapılmalısınız.Testi...

Sayfayı Paylaş