gebe
  1. perriii87

perriii87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gebelik testinde (kasette) pozitif kan testinde negatif sonuç alıp yıkılanlar=(

Konu, 'Gebelik' kısmında perriii87 tarafından paylaşıldı.

kızlar relglim 6 gün geçti sabah ilk idrarla kendim test yaptım pozitif çıktı hemen kendimi hastaneye attım kan testi için sonuç beklenen bebiş yok yıkıldımm yardımlarınızı tecrübelerinizi ve bilgilerinize ihtiyacım varr...

2. misal

misal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    peri idrar testleri genelde doğru sonuç verir. aynı gün içinde yaptırıp farklı sonuç alman çok garip. doktorunla konuştun mu? bazen gebe kalınsa da bebek tutunamıyor ya da kese oluşmuyor. bu çok normal. ama aynı gün içinde sonuç değişmez genelde.
    yarın sabah tekrar idrar testi yap ve kendini bu kadar üzme lütfen. bebiş varsa onu da kaybedebilirsin yoksa.

3. perriii87

perriii87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    misal cnm benim ilgine gerçekten ama gerçekten çok teşekkür ederim. beni çok mutlu ettin.sende musmutlu ol inşallah.msjını okurken kendimi çok rahatlamış hissettim.inşallah dediğin gibi olur ama olmazsada kendimi iice toparlayıp sağlıklı hareket etmem gerektiğini düşünüorum.umarım hiç olmazsa bunu başarabilirim..

4. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    canım sonucunu dr gösterdinmi birde bende idrar testi yapmıştım adetimi bir hata geçince pozitif çıktı akşamına adet oldum.genelde böyle durumlarad bebek tutunmadan düşüyo biz hamile olduğuuzun farkına varmıyoz bu yüzden hcg hormonu vücüttan çıkmadığı için test pozitif sonuç verebiliyor.sıkma canını bir daha ki aya gelir inş bebeğin

5. perriii87

perriii87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok cnm sonucu öğrenince hastaneden çıktım dr a sormadım çünkü duyacaklarımı biliyodum.daha relglimden se ses seda yok ama olurum sanırım.inşllah sevde cnm ya bi umut önümüzdeki ay.teşekkür ederim cnm benim temennin için =)

6. rabia16

rabia16 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaslar benımde aynısı oldu gecen ay adetım 9 gun gectı ıdrar testı yaptım ıkı cızgı cıktı sonra kan testı yaptım negatıf cıktı ve cok kotu oldum aradan 15 gun gectı dun tekrar ıdrar testı yaptım yıne ıkı cızgı cıktı artık ne dusunecegımı bılmıyorum banada cvp verıssenınz sevınırım

7. yağmurşubat

yağmurşubat Forum Okuru

kızlar sonuclarınız ne oldu merak ettım

8. zeynep arı

zeynep arı Forum Okuru

meraba benımde başıma aynısı geldi adetimden 24 gun gecti test yaptım 2 çizgi çıktı ama ikinci çizgi renksiz bir hafta sonra yaptım birisi pembemsi çıktı kan verdim hamile değisin dedi doktor çok üzüldüm bazı arkadaşlarımında gebeliği geç gözüktü ben ne yapmalıyım hamiemiyim bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

9. nuray tekin

nuray tekin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Benimde ayni oldu bana catlatma ignesi yaptilar 14 gunu idrar testi yaptim pozitif cikti esimle havalara uctuk ertesi gun kan verdim ngatif cikti ama daha adetime 5 gun falan var sizce kanda cikmamis olabilir mi.lutfen cevap yazin.

10. nuray tekin

nuray tekin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
  11. hazad

hazad Forum Okuru

Bende de ayni durum var. insan hayal kirikligina ugruyor :-(

12. mylife-17

mylife-17 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    Kızlar ilk önce rabbim hepinize eli ayağı sağlıklı sıhhatli hayırlı bebisler nasip etsin. Kaset testler kanda gebelik hormonunuz belli bir seviyeye geldiği zaman çift çizgi gosterir. Ama bunların güvenilirliği % 100 değildir tabii. Bazen hormonlarimiZ bazı sebeplerden dolayı yukselebilir. Sizde heralde tqm bu zamanlarda yaptiniz testlerinizi yada... bazen kadınlar gebe kaliyorlar ama regliyle beraber yada regli gününden bir süre sonra düşebiliyor. Dr lar genelde bu farkına varilmayan dusuklerin kadınların % 60 nin başına geldiğini bildiriyor.

13. mylife-17

mylife-17 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    Kızlar ilk önce rabbim hepinize eli ayağı sağlıklı sıhhatli hayırlı bebisler nasip etsin. Kaset testler kanda gebelik hormonunuz belli bir seviyeye geldiği zaman çift çizgi gosterir. Ama bunların güvenilirliği % 100 değildir tabii. Bazen hormonlarimiZ bazı sebeplerden dolayı yukselebilir. Sizde heralde tqm bu zamanlarda yaptiniz testlerinizi yada... bazen kadınlar gebe kaliyorlar ama regliyle beraber yada regli gününden bir süre sonra düşebiliyor. Dr lar genelde bu farkına varilmayan dusuklerin kadınların % 60 nin başına geldiğini bildiriyor.

14. Tgb1111

Tgb1111 Forum Okuru

Benim de aynı oldu dün akşam idrar testi pozitifti bugün kan testi negatif çıktı

15. Elif58

Elif58 Forum Okuru

Slm kızlar bede adetime 9 kala dayanamayıp evde idrar etsti yaptım.. yarım saat hiç sonuç vermedi.. daha sonra baktiğımda iki çizgide net bir şekilde görünüyordu.. 2 gün sonra kan tahlili yaptırdım sonuç 0.2 çıktı.. çok hayal kırıklığı yaşadım... neden idrarda pozitif kanda negatif anlamış değilim.. offf kafayı yiyecem hep hüsran hep hüsrannn :( sizdede aynı durumu yaşayan varmı ???

gebelik testinde (kasette) pozitif kan testinde negatif sonuç alıp yıkılanlar=( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

adet olup hamile olduğunu öğrenenler hamilelik testi yaptım negatif çıktı hamilelik testi negatif çıktı test gebelik yaptım Bugün bi yerde okudum,gebelik testi bazen yanlış çıkabiliyomuş.Hatta yazılan yorumlarda kadının biri test yapıyo negatif çıkıyo.Aradan 1 hafta geçince kan testi yapıyo hamişşşş.Diğer yorumlardan biri de şu ki;kadın 5 gün falan adet görüyo diğer ay bi bakıyo ki 2 aylık...
  2. Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim?

Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim?

Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim Gebelik testi kesin sonuç mu Arkadaşlar merhaba gebelik testi yaptım ve negatif çıktı ama ben hamile olduğumu düşünüyorum. Sizce Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim? lütfen bilgi verin lütfen.
  3. bir pozitif bir negatif sonuç alıp napcanı şaşıranlar

bir pozitif bir negatif sonuç alıp napcanı şaşıranlar

kızlar ben aranıza bugün katıldım fakat sıkı takipçilerinizdenim ben tam yumurtlama dünümde birlikte oldum yani 11 ve 15 haziran 1 hazirandada adet olmuştum ve bugün adetime tam bir hafta var bugün cumartesi perşembe günü dbest diye bir test yaptım 20. dkya doğru soluk bir 2. çizgi çıktı dünde laboguick diye bir test yaptım belli belirsiz ama ışıkta bakınca iyi fark edilen bir ikinci çıktı...
  4. kan testinde gebelik 10gün önceden belli oluyormu

kan testinde gebelik 10gün önceden belli oluyormu

arkadaşlar adetime daha10 gün var ama sabırsızlanıyorum belirtilerde var akıntı katı yapışkan karnımda şişme kan testi yaptırsam çıkarmı yardımlarınızı bekliyorum ve canım çok tatlı istiyo normalde tatlıyı fazla sevmem :bathbaby:
  5. test negatif

test negatif

slm kızlar bugün adetim geçeli 3 gün oldu ama hala tık yok dün akşam dayanamadım idrar testi yaptım negatif.hiç adet olucam gibide gelmiyor,arada adet sancısı giriyor çok hafif 2dk sonra geçiyor,böyle test negatif lupta sonrada pozitf olan varmı,yardım edin nolur kafayı yemek üzereyim millet 1 hafta önceden öğreniyor biz bekle dur:(((

Sayfayı Paylaş