gebe
  1. zeliha555

zeliha555 Forum Okuru

gebelik testinde silik çizgi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında zeliha555 tarafından paylaşıldı.

kızlar ilk defa yazıorum lütfen cvp bekliorum benim yarın adet olmam gerekior ama dayanamadım ve test alıp yaptım ancak 5dk sonra ikinci çizgi hafif silik belirdi ikinciyiyaptım oda hemen diilde 4-5 dk sonra silik de olsa 2. çizgi belirdi sizce hamilemiyim lütfen cevap verin acil

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Merhaba, aynı durum benimde başıma geldiğinde bende çok heyecan yaptım ve vakit kaybetmeden betahcg testi yaptırdım o zaman ilk çocuğuma hamile kalmıştım sizede tavsiyem kandan gebelik testi yaptırmanız. Umarım gebesinizdir. Sevgilerimle Tuğba.

3. zeliha555

zeliha555 Forum Okuru

ayy çook teşekkür edirum ya bu saatte bana cvp verdiniz yarın hemen gidiyimmi acaba 2 gün filan beklesemmi bi testim daha var onuda sabah ilk idrarlamı yapsam acaba bide psikolojik olabilir ama kasıklarım agrıo:)))

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar Zeliha Hanım,

İsterseniz yarın idrar testinden bir kez daha bakın ama ikinci çizginin silikte olsa dahi çıkması gebeliğe işarettir. Bu itibarla en kesin sonucu KANDAN GEBELİK TESTİ BETA HCG ile yaptırabilirsiniz. Bu testi yaptırırkende tok yada aç olmanızın bir önemi yok sonuca da etki etmiyor.

Saygılar.

5. zeliha555

zeliha555 Forum Okuru

herhangi bir hastaneden randevu almadan gidip yaptırabilirim deilmi bu testi çook heyecanlıyım ya tam 1 yıldır deniorum son çare hsg çektirdim sonra sonuç bu bakalım hadi hayırlısı:))

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar,

Randevuya gerek yok tabiki. Ücretli bir test olduğu için sıra vs de beklemezsiniz maksimum 1 saatte sonuca ulaşırsınız. Güzel haberlerinizi bekliyoruz :)

Sevgiler.

7. yaren8

yaren8 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bence gebesin dun yazmuşsın sanırım bugun kan testi yaptırdınmı sonucu yazarsan sevinirim

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

slm mrb lar lütfen banada yardımcı olun adetim geçikti ve test yaptım 2.sisilik çıktı midemdede bi bulantı var acaba hamilemiyim nolur cvb bekliyorum

9. ayperi

ayperi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    slm canım muhtemelen gebesındır.2.cı cızgı hemen sılıkde olsa belırdıyse gebesındır ama 5 dk ve daha sonra belırdıyse bunu pek dıkkate ALMA.ınsllh gebesındır.

10. Seliny

Seliny Forum Okuru

Mrb adetim 11 gun gecikti 1hafta arayla 4 Taney test yaptim ama artidaki bi Tane Cizgi hep silik cikti. Yanliz bulanti bas donmesi yok ama gogusde hassaslik ve adet sancisi gibi agrilarim var 3 hafta once bi kac gun antibiyotik kullanmistim buna sebeb olabilirmi? Cok merak ediorumm yardimci olurmusunuz

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba arkaşlar benimde bir sorum olucak adetim aslında düzenli degil ama bugun tam 28 gün oldu ve gelmedi bende dayanamayp test yaptım ıkıncı cızgı cok silikte olsa vardı bır kac gun arka arkaya yaptım ve hep aynı sonucu aldım en son dun sabah ılk ıdrlle yaptım ıkıncı cızgı 3 4 dakka sonra cok sılıkte olsa belırdı acaba hamıleyım bılmıyrm ara sıra mıydem bulanıyor kasıklarımda agrıyor ama baş dönmesi falan yok :( acil cevp verirseniz cok sevınırım

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

test yaptım 2çizgi çok açık renkte çıktı acaba hamilemiyim

13. nazzzzzz

nazzzzzz Forum Okuru

ya arkadaslar şimdi test yaptım ilki belirgin ikinci cizgi silik ama belli sizce hamilemiyimdir lütfen cvp verin

14. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

evet canım bu hamişlik olabilir.çok emin olmak istiyorsan labaratuarda kan tahlili yaptırabilirsin.sonucu hemen veriyorlar.beklemek zorunda kalmazsın

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebelik testinde görülen ikinci silik çizgi kesinlikle hamilelik anlamını taşıyor kızlar bilginiz olsun. İki bebişimdede aynı sorunla karşılaştım. İkinci çizginiz eğer silik çıktı ise hamişsiniz demektir yapacağınız en güzel en doğru en kesin sonuç için hemen beta hcg denilen ve yarım saatte sonuç alabileceğiniz kan ile yapılan bu testi yaptırmanız olacaktır:)

gebelik testinde silik çizgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması ne anlama geliyor?

Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması ne anlama geliyor?

bu konu ;gebelik testi ,gebelik testinde ikinci çizgi silik çıkarsa hakkında bilgiler vermektedir Hamilelik şüphesi yaşanan kadınların ilk tercih ettikleri yöntem hamilelik testi yapmaktır.Hamilelik testleri kanda hamilelik testi ve idrarda hamilelik testi olmak üzere 2 ana gruba ayrılır.Evde gebelik testi nasıl yapılır detaylar bu linkte.. Kanda hamilelik testi sadece sağlık kurumları...
  2. predictor testte ikinci çizgi silik çıktı

predictor testte ikinci çizgi silik çıktı

öncelikle merhaba, 3 gün önce bir test yapmıştım markası predictor ikinci çizgi çok silik çıktı ancak dikkatli bakınca görünüyordu bugün tekrar yaptım test yine silik :( ama bir öncekinden daha belirgin, markası yine predictor'dü. acaba markadan kaynaklı bir şey mi? çünkü bir de days comfort diye bir markayla yaptım hiçbir şey çıkmadı. sonradan fark ettim ki days comfort'un tarihi geçmiş bir...
  3. İdrar testinde ikinci çizgi çok silik,hamilemiyimdir!

İdrar testinde ikinci çizgi çok silik,hamilemiyimdir!

1,5 yıllık evliyim. Adetimi 5 gün geçti. Adetim normalde düzenliydi fakat geçen ay 17 gün geçikti, bu ayda 5 gün. Bugün idrar testinde ikinci çizgi çok silik çıktı. Sizce hamilemiyim?
  4. Gebelik testinde silik çizgi

Gebelik testinde silik çizgi

Arkadaşlar ayın 10 unda adet olmam lazımdı bugün erkek testlerden aldım markası produick mi ne ikinci cizgi cok silikti yani dikkatli baknca ışkta belli oluyodu sizce gebelik varmıdr çok istiyorum :(
  5. Gebelik testinde silik çizgi :/

Gebelik testinde silik çizgi :/

Arkadaşlar adetime bi kaç gün kala test yaptım silik çizgi çktı ama çok soluk yada bana öyle geliyo çok istedigim icin bi yorumlarmsnz :(

Sayfayı Paylaş