gebelik testinde silik çizgi

Sonuç en net olarak tabiki kan testinden belli olur ama, gerek okuduklarımız gerekse sizin durumunda olan insanları incelediğimizde durum hamilelik olarak görünüyor. Yani testi tam olarak kurallara uygun yaptı iseniz ve ilk 4-5 dakikada çok silikte olsa ikinci çizgiyi görüyorsanız hamilesinizdir.

kızlar bugun adetimin üzerinden 11 gün geçti 2 gün önce test yaptım ikinci çizgi silik çıktı. sadece göğüslerim çok şişti geçtiğimiz haftalardada belimde ve kasıklarımda agrı vardısizce hamilemiyimdir. yarın doktor gideceğim kan testi için.

Merhaba arkadaşlar. Size yazmak istedim çünkü bnde zamanında çok baktım bu forumlara. Ekim 2014 te ilk hamileligimi yaşadım ikinci çizgi silik çıktı. Bunun sebebi ya kimyasal gebelikti yada normal bi gebelik. Ama ben hic adini bile duymadığım kimyasal gebelik yasayanlardanim . bir hafta mutluluktan havalardaydim taki doktora gidip kontrolden çıkıp adetimin başlayıp dusugumu yasayana kadar. Su an yine test yaptım ikinci cizgim tek çizgiye gore silik o yüzden pazartesiye kadar bekliyorum. Size demek istediğim hayırlısıni sağlıklı sihhatlisini isteyin Rabbimden ve kendinizi hemen kaptirmayin . Rabbim hepimizin gönlüne gore versin bu arada pazartesi günü hic gfelmicwk sanırım heyecandan olucemm

slm ben ilk defa yaziyorum 2 gün önce aksam test yaptim ikinci çizgi pembeydi silik gibi yani ve bu sabah tekrar yaptım sadece tek çizgi ve 4 aylik evliyim esimde bende çok istiyoruz ve çok sevinmiştir bu sabah öyle tek çizgi görünce çok üzüldüm ve bu aralar çok halsiszm sürekli uyumak istiyorum migde yanmasi var ve bazi yiyeceklerden tiskindim gözlerim sari ve herkes gözlerin çok baygin sari kesin gebesin diyo ne yapcagmi bilemedim:(

slm ben ilk defa yaziyorum 2 gün önce aksam test yaptim ikinci çizgi pembeydi silik gibi yani ve bu sabah tekrar yaptım sadece tek çizgi ve 4 aylik evliyim esimde bende çok istiyoruz ve çok sevinmiştir bu sabah öyle tek çizgi görünce çok üzüldüm ve bu aralar çok halsiszm sürekli uyumak istiyorum migde yanmasi var ve bazi yiyeceklerden tiskindim gözlerim sari ve herkes gözlerin çok baygin sari kesin gebesin diyo ne yapcagmi bilemedim:(

Merhaba bu gün hcg testi yapın net sonucu alırsınız..

Arkadaş bana yardim edin lütfen ilk test yaptım ikinci çizgi bembe cikti silik gibi bu sabah tekrar yaptim tek çizgi lütfen cvp yazin 2. Yazisim

Ben araniza yeni katildim inofolic +glukofen 850 kullanip hamile kalan warmi? Pcos hastasıyım ve eylul 2015 ten beri kullaniyorum

Arkadaslar ıkı aydır real gormuyorum ayrıca Test yaptım t sılık cıktı ıkıncı Test yaptım negatıf cıktı fakat kassıklarım ağrıyor goguslerım acıyor sıs sureklı ıdrar gelıyo acıl cevap

Geri