gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Gebelik testinde soluk çizgi çıkması ne demek?

Konu, 'Gebelik' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

gebelik testinde ikinci çizginin soluk çıkması,hazır testlerde ikinci çizginin soluk çıkması,hamilelik testinde ikinci çizgi soluk çıktı hamilemiyim,çubuk testler hakkında bilgiler Gebelik testinde soluk çizgi çıkması büyük olasılık ile sizin hamile olduğunuzu gösterir. Eper her iki çizgi de ya da yalnızda tek bir çizgi çıkıyor ve oda soluk oluyorsa o halde gebelik testinin bozuk olduğuna karar getirebilir ve yenisi ile deneme yapabilirsiniz. Eğer bir çizgi net ve diğer çizgi silik ise ya da sokul ise o halde hamile kalma şansınız oldukça yüksek gibi görünüyor.

s.jpg

Gebelik testinde ikinci çizginin soluk çıkması sonucunda bir gün bekleyiniz ve ertesi gün ilk idrarınız ile testi tekrarlayınız. Bu sizlere daha sağlam bilgi verecektir. Eğer yine soluk bir çizgi varsa tem emin olmak için kan testi yaptırabilirsiniz.

Gebelik testi soluk çizginin hamile olduğunu gösteren bilgiler kutunun üzerinde kendine yer bulur ve tekrar emin olmak için tekrar yapmanız istenir. Bizce bu gibi durumlarda tekrar test almak yerine bir kan testi yaptırmanız çok daha hızlı ve kesin sonuç verebilir. Özellikle regl tarihiniz geçtiyse çok daha emin olacağınız bir bilgiye ulaşmış olacaksınız

2. selen123

selen123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    IMG-20160202-WA0016.jpeg
    Sizce hamilelik varmı

Ekli Dosyalar:

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Gecikmeniz yok.Testi erken yapmışsınız plano testler hatalı sonuç verebiliyor.Test bozuk değilse ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak kabul edilir.Yalnız gecikmeniz olursa hcg testi yapın net sonucu alırsınız

Gebelik testinde soluk çizgi çıkması ne demek? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik testinde silik çizgi

gebelik testinde silik çizgi

kızlar ilk defa yazıorum lütfen cvp bekliorum benim yarın adet olmam gerekior ama dayanamadım ve test alıp yaptım ancak 5dk sonra ikinci çizgi hafif silik belirdi ikinciyiyaptım oda hemen diilde 4-5 dk sonra silik de olsa 2. çizgi belirdi sizce hamilemiyim lütfen cevap verin acil
  2. Gebelik kan testinde değerin 0.1 çıkması ne demektir

Gebelik kan testinde değerin 0.1 çıkması ne demektir

Kızlar beta hcg kan testi yaptırdım doktor da yok şimdi hemşirede bişi anlamadım diyor testin değeri 0.1 ne demek hamilemiyim değilmiyim kızlar ?
  3. Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması ne anlama geliyor?

Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması ne anlama geliyor?

bu konu ;gebelik testi ,gebelik testinde ikinci çizgi silik çıkarsa hakkında bilgiler vermektedir Hamilelik şüphesi yaşanan kadınların ilk tercih ettikleri yöntem hamilelik testi yapmaktır.Hamilelik testleri kanda hamilelik testi ve idrarda hamilelik testi olmak üzere 2 ana gruba ayrılır.Evde gebelik testi nasıl yapılır detaylar bu linkte.. Kanda hamilelik testi sadece sağlık kurumları...
  4. İdrar tahlilinizde eritrosit çıkması ne demek?

İdrar tahlilinizde eritrosit çıkması ne demek?

İdrar tahlilinde eritrosit görülmesi olağan değildir.Ancak bayanlarda adet dönemleri sürecinde eritrosit idrarda görülebilir. Ayrıca ertirositin idrarda görüldüğü miktarda önemlidir. İdrar tahlilinde eritrosit görüldüğünde,idrar yollarında taş veya kum dökülmesi,idrar yolu enfeksiyonu,sistit gibi ihtimaller de göz ardı edilmemelidir. Mesane de tümör,polip gibi durumlarda ve başka nedenlerle de...
  5. Gebelik testinde silik çizgi

Gebelik testinde silik çizgi

Arkadaşlar ayın 10 unda adet olmam lazımdı bugün erkek testlerden aldım markası produick mi ne ikinci cizgi cok silikti yani dikkatli baknca ışkta belli oluyodu sizce gebelik varmıdr çok istiyorum :(

Sayfayı Paylaş