gebe
  1. dilekarz

dilekarz Forum Okuru

gebelik varmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında dilekarz tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar sormayın bende şüpheleniyorum hamilemiyim diye , ilk gebeliğim 2aylık hamileymişim adet olduğumdan anlayamadım ilaç içiyordum bebişim tahriş olmuş aldırdık mecbur , şimdide bütün gebelik belirtileri var ama adet görüyorum gene , göğüs uçlarım koyulaşdı kahverengi bölgede pütürcükler çıkdı , göbeğimden aşağı silikde olsa kahverengi çizgi var, kasığım batıyor , göğüs dolgunlaşdı , arada bel ağrısı oluyor ama adet oluyorum gene

gebelik varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dış gebeliğin tedavisi varmıdır?

Dış gebeliğin tedavisi varmıdır?

dış gebelik nedir,dış gebeliğin belirtikleri,dış gebelik nasıl anlaşılır,dış gebe olduğumu nasıl anlarım,dış gebelik hakkında bilgiler Tüp bebek uygulamaları dışında yumurtayla spermin ilk karşılaştığı ve döllenmenin gerçekleştiği yer kadının fallop tüpleridir. Daha sonraki günlerde embriyo gelişimine devam ederken rahim içine hareket eder ve orada tutunarak büyümeye devam eder. Bu...
  2. Gebelikte Ananas Yemenin Zararı Varmıdır?

Gebelikte Ananas Yemenin Zararı Varmıdır?

gebelikte ananas tüketimi, gebelikte ananasın faydaları ve zararları, ananasın faydaları Hamile olduğunuz ilk günden itibaren kendiniz ve bebeğinizin sağlığı açısından düzenli bir şekil de beslenmelisiniz. Gebelik boyunca yenmesi ve yenmemesi gereken bazı besinler ve içecekler vardır. Birçok anne adayı hamilelik boyunca beslenmeleri konusun da kararsızlıklar yaşayabilir. Bize gelen sorulardan...
  3. karbonatla gebelik testi yapan varmı

karbonatla gebelik testi yapan varmı

selam melekler karbonatla gebeliks testi olduğunu duydum ne kadar güvenilir kesin sonuç veriyormu aranızda karbonatla gebelik testi yapan varsa bana nasıl yapıldığını söyleyebilirmi
  4. Şekerle gebelik testi yapan varmı ?

Şekerle gebelik testi yapan varmı ?

Herkese merhaba , gebelik testiyle ilgili arama yaparken şekerle gebelik testi yapıldığını okudum .Acaba doğrumu değilmi ,şekerle gebelik testi yapıp sonuç alan varmı ? Lütfen kızlar şekerle gebelilk testi yapanlar yorum yapabilirmi ?
  5. Sirkeyle gebelik testi yapan varmı ?

Sirkeyle gebelik testi yapan varmı ?

Selam kızlar demin arkadaşımla konuştuk.Benim adetime 2 gün kaldı dedim eee kalk sirkeyle gebelik testi yapalım hamile olup olmadığın anlaşılır dedi. Evde sirke yok Gidip alıcam ama önce size bir sorayım dedim .Sirkeyle gebelik testi yapan varmıı ?

Sayfayı Paylaş