gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

Gebelik ve annelik duygusu Anne olmaya hazırlanıyorum diyen arkadaşlar buraya

Konu, 'Çöplük' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

:hamileyim: Anne olmaya hazırlanan arkadaşlarım neler yapıyorsunuz bu süreçte..bizimle paylasırmısız...yasadınız duygular hissettıklerınız bu bölümde konusabiliriz..

Gebelik ve annelik duygusu Anne olmaya hazırlanıyorum diyen arkadaşlar buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. annelik duygusu!

annelik duygusu!

annelik duyguları annelik duygusu duygusu nedir annelikle ilgili yazılar annelikle ilgili videolar "Annenin sevgi fazlalığı çocuğa zarar verir" diyen Prof. Dr. Nevzat Tarhan, annelik duygusunun içgüdüsel yani biyolojik olduğunu belirtti. Annelik davranışının sosyal öğrenme ile ilgili olduğunu vurgulayan Tarhan "Anneliği öğrenmek gerekir, çünkü annelik kendiliğinden...
  2. Annelik Duygusu

Annelik Duygusu

Bir yerde okudum ve çok hoşuma gitti her anne olan kişinin bildiği şeyler bazıları ama ben genede paylaşmaktan yana denedim şansımı :) Annelik öyle yüce bir duygudur ki , alfabedeki tüm harfler bir araya gelse o duyguları anlatamaz , hiçbir kalem bunları tam manası ile yazamaz. Annelik duygusu kız çocuğun yapısında vardır. Daha küçükken eline oyuncak bir bebek versen ona sevgi ile...
  3. Anne ve baba olma duygusu ilk heyecan ilk korkular.anne olcam ve endişelerim var.

Anne ve baba olma duygusu ilk heyecan ilk korkular.anne olcam ve endişelerim var.

ANNE VE BABA OLMA DUYGUSU: Anne olmak yaşamda önemli bir dönüm noktası. Anne olmayı beklemek zorlu bir süreç. Bu süreç boyunca her anne adayının yaşadığı bazı endişeler oluşuyor. Gebelik dönemi çok ilginç bir dönem. Kapalı bir kutuda anne ve baba adayları merakla bebeğin kime benzeyeceğini, sağlığını düşünür, durur. Büyüme hayalleri ile bebeğin karındaki hareketi, cinsiyeti, odası,...
  4. Kızlar kimler hamile kimler hamile olmaya hazırlanıyor..Anne adayları buraya:)

Kızlar kimler hamile kimler hamile olmaya hazırlanıyor..Anne adayları buraya:)

hani nerdeymiş cici anne adayları bakayım..:bebem:bebeğiniz kızmı yoksa erkekmi..olcak..bu sene bana sanki kız bebek senesi gibi geliyor kime sorsam kızım olcak diyor...sizde durum nasıl..
  5. Anne Olmayı Ertelemeyin...Annelik Duygusunu Hemen Yaşayın...

Anne Olmayı Ertelemeyin...Annelik Duygusunu Hemen Yaşayın...

Anne Olmak Anne Olmayı Ertelemeyin Anne Olma Yaşı Evlendiniz güzel bir eşiniz kariyerli de bir işiniz var o zaman ne duruyorsunuz bu yuvaya bir şenlik lazım...:) Çok geçmeden anne olup çocuğunuzla daha çok vakit geçirmek için çok geçmeden anne olun...Kimi kadınlar işini daha çok önemseyerek bi bakıyor 40 yaşına gelmiş bu sefer hormonlar hücreler yavaşlıyor...Hem işinizin başında hemde anne...

Sayfayı Paylaş