Gebelik ve safra kesesi taşları

pirenses

Yeni Üye
Üye
Gebelik ve safra kesesi taşları
arkadaşlar dün doktordan safra kesesi icinde cok sayıda taş varmış amaliyat olmamı söyledi ama ben olmak ıstemıyom korkuyorum bırde sezeryan olan daha once acık amalıyat olurmuş bılgınız varmı doğal yolla eritmek istıyom şimdı sahra kesesinde taş olunca hamile kalırsam ne olur taşı olupta hamıle olan arkadaşlar lutfen yardımcı olun doğalyolla nasıl eritilir acaba boyle raatsızlığı olan arkadaşlar varmı

merhaba ben 19 haftalik hamileyim ve 3 gundur agri ve istifra sikayetiyle doktora gittim safra kesesinde 9 mm capinda kucuk taslar oldugunu soyledi ameliyat olamicagim icin ilaclarla agri ve mide bulantisini giderecegini yagli yiyecekler yumurta ve cikolata gibi seylerden uzak durmami soyledi ablamda ayni sorunu yasamisti onun safra kesrsi iltihapli oldugu icin 4 aylik hamileyken safra kesesini almisti doktorlar doktor iltihap olmadigi surece safra kesesini alamadiklarini soyledi artik gerisi sana kalmis cnm bence tedavini ol sonra hamile kal derim bebege bosuna kimyasal ilac icirmis olursun gecmis olsun

Benzer Diğer Konularımız !

Geri