gebe
  1. lisan-ı gönül

lisan-ı gönül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

gebelik???

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında lisan-ı gönül tarafından paylaşıldı.

mrb arkadaşlar uzun zamandır sayfanızı takip ediyorum aranıza katılmak bugüne kısmetmiş,benim sorum şu:6 aydır korunmuyoruz polıkıstık overim var korunmayalı adetim düzensizleşti ve bu durum beni her ay yanıltıyor her ay hamile gibi hissediyorum en son adetimi 5 gün gecikme sabah(yerleşme kanaması)akşam normal adet gibi yaşadım doktora gittim 2 gün önce hormonlara bakıldı herşey normal dedi bence yakın zamanda gebe kalacaksın dedi ve progestan 100 verdi adetin 15.günü 2*1 kullancam acaba gebelik oluyada bebek tutunamıyomu dr.düzensizlik için dedi ama başka bişi soramadım korktum bide adetim bitti dün ilişkiye girdik ve benim kanamam oldu her ay farklı bişi yaşamaktan yoruldum benim gibi olan varmı yardım edin lütfen

gebelik??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik

gebelik

kızlar ben aranıza şimdi katıldım bayağıdır okuyp takip ediyordum kısmet bu güneymiş ben gectiğimiz pazartesi hamile olduğumu öğrendim degerlerin iii olduğunu söyledi doktorum ama bugun belim çok ağrıyor aslında ağrıdan çok kasılma var korkuyorum sizce normalmiiiiiii
  2. gebelik

gebelik

Bunları bir blogta okudum sizinle paylaşmak istedim :) Hamilelikte kaşıntı Gebelik dönemi boyunca vücutta görülen yaygın kaşıntının en önemli nedenlerinden biri gebelik kaşıntısıdır. Bu yakınmayaklaşık olarak her 700 anne adayından birinde genellikle gebeliğin son haftalarında görülür. Yakınmaların nedeni artan gebelik hormonların etkisiyle safra kanallarındaki akımın yavaşlaması ve böylece...
  3. Biyokimyasal Gebelik (Sessiz Gebelik)

Biyokimyasal Gebelik (Sessiz Gebelik)

sessiz gebelik nedir,biyokimyasal gebelik nedir,sessiz gebelik belirtileri,biyokimyasal gebeliğin belirtileri,biyokimyasal gebeliğin teşhis ve tedavisi hakkında bilgiler Biyokimyasal veya kimyasal gebelik; döllenen yumurtanın sağlıklı bir gebelik gelişimine devam edememesi ve gebeliğin sadece laboratuar tetkikleri ile tespit edilmesidir. Kimyasal gebelik çok sık görülür ama çoğu zaman tespit...
  4. Gebelik

Gebelik

Kızlar ben adetimden 3 gün önce beta yaptırdım 1.20 cıktı ama vajina muaynede karnımda bir sıvı gördüğünü söledi doktor ama test negatif testi erkenmi yaptırdım bilmiyorum doktor adetin gelince gel demedi sıvının tam ne oldugunu konusunda netleştirmedi beni adetimde suan 3 gün gecikme var gebelik varmı yokmu diye tekrar kan testi yaptırsammı acaba bilmiyorum
  5. Gebelik

Gebelik

Merhabalar ayin 25 nde adet olmam gerekiyordu yani 28.ni gun ama 4 gün geçti olmadin 29 elinde oldum ve 3 gün sürdü normalde çok ahtım olurdu 3 4 gün boyunca iğnesiz kesici içerdim her gün şimdi hiç fark etmedim bile acaba üstüne görme diye bisey duydum ile olabilr mi acaba...

Sayfayı Paylaş