gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebelikte Akıntı

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gebelikte Akıntı normal mi kızlar çok akıntım oluyor bu normal mi lütfen cevap verin!

hatiss bunu beğendi.
  2. aynure

aynure Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba, ben de acaba hamilemiğim diye çok merak ediyorum. Adetime 5 gün var,şimdi sarımsı bir akıntı gördüm.İnternetden okuduğum kadarıyla eğer akıntı kokusuzsa, sarımsı, ya da beyazsa ve fazlaysa hamilelik ola bilir.Senin adetine kaç gün var?hadi gel belirtilerimizi paylaşalım.

hatiss bunu beğendi.
  3. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    gebelikte akıntı olması normaldır...fakat bu akıntının şiddetine baglı altında yatan baska sebeblerde olabilir canım..enfeksıon gibi..bunu doktorunla görüşmen en iyisi olacaktır senın için..

4. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    mutlaka doktoruna danıs
    doktorlar bu konuyu cok cıddıye alıyorlar
    akıntının derecesıne bglı bebek1 dedıgı gıbı ama erken dogum rısklerı tasıyor dıye bılıyorum
    zaten gebelıkte guvenılır kullanılan ılaclr var hemen kesıyor
    doktoruna danıs lutfen

Gebelikte Akıntı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte ağız sağlığı

Gebelikte ağız sağlığı

Hamilelik sırasında annede östrojen ve progesteron hormon düzeylerinde artış olur.Bu durum dişler üzerinde plak birikiminde artışa neden olur. Eğer anne iyi bir ağız bakımı yapmıyorsa,bu durum dişeti iltihabına (gingivitis) bile neden olabilir.Bu durum “hamilelik gingivitisi” adını alır. -dişeti kırmızı, -hacim olarak artmış, -hassas ve kanamalıdır. Bu tablo daha çok 2. üç aylık dönemde hamile...
  2. Gebelikte Akıntı Sorunu...

Gebelikte Akıntı Sorunu...

gebelik, akıntı sorunu, tedavisi, belirtiler, tavsiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Gebelikte yaşanan sorunlardan biri akıntıdır.Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için yazımıza geçelim.. Gebelerde fizyolojik akıntı artar. Estrojen artışına bağlı rahim boynu salgı bezlerinin salgısının artmasına bağlıdır. Enfeksiyöz nedenler ekarte...
  3. Akıntı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Akıntı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Hamilelik Belirtileri Akıntı Hamilelik Belirtileri Akıntı Olurmu Sevgili melekler, gebelik belirtileri ana başlığımız altında az önce paylaştığımız regl gecikmesi gebelik belirtisi mi adlı konumuzun ardında şimdi de hamilelik belirtileri akıntı ile ilgil ibilgiler vereceğiz sizlere... Kaşıntılı vajinal akıntılar enfeksiyon veya cinsel yoldan bulaşan hastalıkların belirtisi...
  4. Gebelikte Ağız Kuruluğu Nedenleri

Gebelikte Ağız Kuruluğu Nedenleri

Bu konu gebelikde ağız kuruluğu nedenleri hakkında bilgiler içermektedir. Oldukça sıkıntı yaşatan ve anne adaylarını zor durum da bırakan ağız kuruluğu nedenleri hakkında sizlere uzmanlardan edindiğimiz bilgileri aktarıyoruz. Eğer sizde hamilelik esnasın da ağız kuruluğu yaşıyorsanız işte nedenleri ve çözüm önerileri; Ağız kuruluğunun nedeni tam olarak bilinmemekle birlikte gebelikte...
  5. Gebelikte kahverengi akıntı

Gebelikte kahverengi akıntı

Merhaba ben 10 haftalık hamileyim 7. haftada kanama oldu sonrasında kahverengi akıntı seklinde devam etti ve ediyor.Bazen akıntı çok koyu kahve kırmızı gibi algilayabilecegim sümüksü şeklinde oluyor progestan kullanıyorum ne zaman biter bu kadar uzun sürmesi anormal mi acaba bu konu hakkında kim ne söylerse ihtiyacım olduğunu soymek isterim

Sayfayı Paylaş