gebe
  1. nihancanan

nihancanan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gebelikte baba

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında nihancanan tarafından paylaşıldı.

selamlar gebelikte baba adayının sigara ve alkol kullanımı bebegi nasıl etkiler. yapmamız gerekenler nelerdir. tesekkürler.

gebelikte baba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. baba

baba

Babasını gören hasta ise iyileşir, sıkıntısı varsa rahatlığa kavuşur, ihtiyacı varsa birisi cömertçe giderir, yitiği varsa bulur, bir muradı varsa yerine gelir. Babanın iyi hali kişinin kendi durumuna, babasını bir işte takip etmek onun meslek ve meşrebiini devam ettirmeye, Babaya hürmet ve tazim Allah'a itaat etmeye, ona isyan Allah'ın emirlerine uymamaya, Babanın gülümsemesi ilahi hoşnutluğa...
  2. gebelik öncesi baba adayının ilaç kullanması

gebelik öncesi baba adayının ilaç kullanması

gebelik öncesi baba adayının ilaç kullanması gebelik öncesi antibiyotik kullanımı erkek baba adayının kullandığı ilaçlar hamilelik antibiyotik kullanımı Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Gebelik planlıyorum ve yumurlama tarihim çok yakın. Ama eşim sinüzit oldu ve dün antibiyotik kullanmaya başladı. Hamile kalırsam eşimin ilaç kullanmış olmasının bebeğe bir zararı olur mu? Bir internet...
  3. Baba Sözler

Baba Sözler

Baba Sözler en baba kral sözler arıyorum sizin sitenizden baskmadım varsa yazın bana
  4. Gebelik Döneminde Baba Adaylarında Psikolojik Olarak Görülen Aşerme Sorunu!!

Gebelik Döneminde Baba Adaylarında Psikolojik Olarak Görülen Aşerme Sorunu!!

Couvade Sendromu,Couvade Sendromu nedir,baba adaylarında aşerme, Arkadaşlar bu konu bana çok ilginç geldi ve sizinle paylaşmak istedim anne adayı gebeyken babada psikolojik olarak aşerme yaşıyormuş bilmiyorum sizlerde duydunuz mu böyle bir şey yada başınıza geldi mi? Bakalım uzmanlar bu konuda ne söylüyor; Couvade Sendromu’ denen bu durum baba adaylarının hamilelik belirtilerini anne...

Sayfayı Paylaş