gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebelikte Bebeğin Kilosu ne kadar olmalı sizce?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gebelikte Bebeğin Kilosu ne kadar olmalı? Bu konuda başından gebelik geçmiş kişiler bildiklerini yazarsa çok ama çok sevinirim. Şimdiden tşklerimi sunuyorum.

Gebelikte Bebeğin Kilosu ne kadar olmalı sizce? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik arası süre ne kadar olmalı

gebelik arası süre ne kadar olmalı

iki doğum arası ne kadar olmalı iki hamilelik arası gebelik süre sezeryan süre sezeryan doğum aralığı Emzİren Anneleri Destekleme ve Aile Sağlığını Koruma Derneği tarafından Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde düzenlenen ‘Gebelik ve Emzirme Döneminde Anne ve çocuk Beslenmesi’ konulu panelde, çocuğun bir aile ortamında yetiştiğini, çocuğun yetişmesinde en önemli etkenin anne olduğu...
  2. Gebelikte Süt Tüketimi ne kadar olmalı

Gebelikte Süt Tüketimi ne kadar olmalı

Merhaba ben 3,5 aylık hamileyim ve dr bana süt iç dedi bende içiyorum hatta bazen hoşuma gidiyor fazla içiyorum. Az öncede aklıma bişey takıldı acaba sütün fazlası gebelikte zararlı olabilir mi diye:S Sizce Gebelikte Süt Tüketimi ne kadar olmalı
  3. 32 haftalık bebeklerin kilosu ne kadar olur?

32 haftalık bebeklerin kilosu ne kadar olur?

32 haftadaki gebe arkdasların bebeklerinin kilosu ne kadar biz de 32+1 olduk da :D
  4. yenidoğan bebeğin boyu kilosu ne kadar olur

yenidoğan bebeğin boyu kilosu ne kadar olur

Melekler selam.Ben Özge. Gebe kalmayı planlıyoruz ve yenidoğan boyu kilosu, ölçüleri hakkında bilgi almak istiyorum sizlerden...
  5. Gebeliğin 3. Haftasında bebeğin kilosu ve boyu ne kadardır?

Gebeliğin 3. Haftasında bebeğin kilosu ve boyu ne kadardır?

gebeliğin 3 haftası neler olur,gebeliğin 3.cü haftası annede olan değişimler,gebeliğin 3 haftası bebekte olan değişimler,gebeliğin 3 .cü haftası hakkında bilgiler Hamilelikte ilk 3 hafta, bebeğin henüz rahimde oluşmadığı süreyi kapsar. Bebek dördüncü haftada rahimde yerleşmeye başlar ve böylece hamileliğin de başlangıcına adım atılmış olur. Hamilelikte 3.Haftanın büyük bir önemi vardır. O da...

Sayfayı Paylaş