gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gebelikte Bebeğin Yetersiz Beslenmesi Hakkında Bilgiler

Konu, 'Gebelik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gebelikte bebeğin yetersiz beslenmesi, bebeğin yetersiz beslenmesi, hamilelikte bebeğin yetersiz beslenmesi
    Sevgili melekler, gebelikle ilgili yazılarımızda anne beslenmesinin bebek açısından ne derece büyük önem taşıdığı hakkında sürekli bilgi veriyoruz sizlere. Ancak bazen anne adayı iyi beslendiğini düşünse de, gebelik süresi ne kadar yerinde olursa olsun, bebekler yetersiz beslendikleri için zayıf ve cılız olabiliyor. Peki ama bu olayın sebepleri neler?

bebel.Jpeg

Gebelikte Bebeğin Yetersiz Beslenmesi Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek Beslenmesi

Bebek Beslenmesi

bebeklere nişasta verilirmi bebeklere su ne zaman verilir pekmez verilirmi 2 aylık bebeğe su bebeklerde pekmez ne zaman verilmeli . Bebek Beslenmesi Bebek ayına uygun olarak beslenmelidir! Aşağıdaki bilgiler kesin bir kural olmamakla birlikte bebeğin ayına uygun beslenmesi konusunda fikir vermek amacıyla derlenmiştir. Bebeklerin gelişim durumları her zaman burada bahsedilen sınırlara...
  2. tüp bebek çoğul gebelik hakkında bilgi istiyorum.

tüp bebek çoğul gebelik hakkında bilgi istiyorum.

Tüp bebek çoğul gebelik nedir riskleri nelerdir arkadaşlarım. Bir türlü çocuğum olmuyor ve bende tüp bebek yapmaya karar verdim ama bu yöntem hakkında bilgi edinmek istiyorum. Bana yardımcı olabileceğinizi umut ederek buraya yazayım dedim. Şimdiden teşekkür ediyorum.
  3. Yaz Aylarında Çocuk Beslenmesi hakkında bilgi istiyorum

Yaz Aylarında Çocuk Beslenmesi hakkında bilgi istiyorum

Selam arkadaşlar ben sizden Yaz Aylarında Çocuk Beslenmesi hakkında bilginiz var ise benimle o bildiklerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.
  4. gebelik aşısı hakkında bilgi arıyorum

gebelik aşısı hakkında bilgi arıyorum

Merhaba.Biz çocuk istiyoruz ama korunmayı bıraktığımız halde birşey yok henüz. Bir arkadaşım gebelik aşısı diye birşeyden bahsetti.Acaba bu aşı ne zaman kimlere vurulabilir?
  5. Gebelik Reflüsü Hakkında Bilgiler

Gebelik Reflüsü Hakkında Bilgiler

gebelik reflüsü gebelik reflüsü nedir gebelik reflüsü tedavisi Sevgili melekler, anne adayı meleklerimiz bilirler, gebelikte en sık karşılaşılan sorunlardan biri mide problemleridir. Genel olarak başlayan mide bulantıları zamanlar yerini mide ağrımasına, mide yanmasına ve reflüye bırakabilir. Bu sayfamızda sizlere gebelik reflüsü nedir, nasıl tedavi edilir ve kalıcı mıdır sorularının...

Sayfayı Paylaş