gebe
  1. sabırsızlanıyorum

sabırsızlanıyorum Forum Okuru

gebelikte cinsiyet belirleme haftası ne zaman

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında sabırsızlanıyorum tarafından paylaşıldı.

selam melekler ilk hamileğim henüz bebeğimin cinsiyetini öğrenemedim gebelikte bebeğin cinsiyeti hangi hafta belli oluyor önce sağlıklı olsun tabi ama yinede bebeğimin cinsiyetini çok merak ediyorum:)

2. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
gebelikte cinsiyet belirleme haftası ne zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cinsiyet belirleme yöntemleri nelerdir

cinsiyet belirleme yöntemleri nelerdir

cinsiyet belirleme cinsiyet belirleme testi 18.01.1984 doğumluyum son adet tarihim 31.05.2009 28 günde bir oluyordum şuan 19 haftalık hamileyim
  2. gebelik cinsiyet ne zaman belli olur

gebelik cinsiyet ne zaman belli olur

Kızlar diyelim ki hamile kaldık, size bir sorum olacak gebelikte cinsiyet ne zaman ortaya çıkıp belli oluyor hangi ayda bunu bana anlatırmısınız lütfen.
  3. Eski Mısırlılar döneminde yapılan gebelik testi bebeğin cinsiyetını belirleme yöntemi

Eski Mısırlılar döneminde yapılan gebelik testi bebeğin cinsiyetını belirleme yöntemi

cinsiyet belirleme yöntemleri yolları ve yorumları Eski çağlarda Hamilelik testi ve Bebeğin Cinsiyeti Nasıl belirlenirmiş buyrun okuyun çok şaşıracaksınız::baby: Mısırlıların kullandığı yöntemde, doğacak bebeğin cinsiyeti de önceden tesbit edilebiliyordu. Hamile kadının sabah ilk idrarıyla sulanan tohumlardan, buğday taneleri daha önce filizlenirse bebeğin erkek, arpa taneleri daha önce...
  4. Cinsiyeti ne zaman öğrendiniz?

Cinsiyeti ne zaman öğrendiniz?

Kızlar bebeğinizin cinsiyetini kaçıncı haftada öğrendiniz? Ben 4 aylık gebeyim henüz öğrenemedim, meraktan ölüyorum :D
  5. Hamilelikte mide bulantısı ne zaman başlar?

Hamilelikte mide bulantısı ne zaman başlar?

Hamilelikte en fazla şikayet edilenlerden biri de mide bulantısı ve kusmalardır. Peki hamilelikte mide bulantısı ne zaman başlar, çözümleri nelerdir?Gebelikte mide bulantısı en sık görülen şikayetlerden birisidir. Hamileliğin ilk aylarında %70-80 oranında görülen bir şikayettir. Mide bulantısının başlıca sebebi hamileliğe bağlı artan gebelik hormonlarıdır. Özellikle B-HCG hormonundaki...

Sayfayı Paylaş