gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

gebelikte el uyuşması sizdede varmı arkadaşlar?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

el bakımı uyuşukluk nasıl geçer
    kızlar ellerinizde uyuşma varmı?
    Gebelikte alınan kilo ve ödemlerden dolayı şişer ve sinirlere baskı yaparmış.özelikle aksam saatlerınde daha cok goruluyormus

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aa evet kardeşimde vardı ellerim uyuşuyor diyordu, doğumdan sonra geçmişti :)

gebelikte el uyuşması sizdede varmı arkadaşlar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaşlar benimle rejıme varmısınız?

arkadaşlar benimle rejıme varmısınız?

rejim yapamıyorum Selam arkadaşlar gerçekten ben bu kilo sorununu kafaya çok taktım ne yaptımsa kılo veremıyorum:tsk: Burda hazırlıyacağım dıyet proğramıyla belkı kendımı daha iyi motive ederim .. Sizde benmle bırlıkte başlamak istersenız aşağıya yenı konu olarak kilonuzu yazın ve benİmle bırlıkte yazmış olduğum haftalık diyet proğramını takip edelım ve bır hafta sonunda nekadar kılo vermış...
  2. Ekosistem fotoğrafları varmı elinizde ?

Ekosistem fotoğrafları varmı elinizde ?

Meleklerim Ekosistemi anlatan bilgiler ve fotoğraflar var mı
  3. selam sevgili arkadaşlar  boş gebelik( boş kese) geçirenler varmı ?

selam sevgili arkadaşlar boş gebelik( boş kese) geçirenler varmı ?

Mrb ismim zeynep, ben yeni boş gebelik geçirdim dün gebeliğim kürdaşla sonlandırıldı. malumunuz çok üzgünüm ultrasonda bebeğimin; 9 haftalık olmasına rağmen kalp atışları görülmedi Allahım kimsenin umutlarını suya düşermesin hakkımızda hayırlıs olsun.. Buyurun böyle durumu yaşayan arkadaşlarımız varsa burda paylaşalım....
  4. Hamilelikte el uyuşması

Hamilelikte el uyuşması

Kızlar hamilelikte el uyuşması ellerde uyuşma oluyor mu ? Yahu bende oluyor bunun la daha önce karşılaşan var mı sabahları özellikle sağ elim acayip uyuşuyor dayanamıyorum artık lütfen yardımcı olun bana...
  5. gebelik varmı

gebelik varmı

arkadaşlar sormayın bende şüpheleniyorum hamilemiyim diye , ilk gebeliğim 2aylık hamileymişim adet olduğumdan anlayamadım ilaç içiyordum bebişim tahriş olmuş aldırdık mecbur , şimdide bütün gebelik belirtileri var ama adet görüyorum gene , göğüs uçlarım koyulaşdı kahverengi bölgede pütürcükler çıkdı , göbeğimden aşağı silikde olsa kahverengi çizgi var, kasığım batıyor , göğüs dolgunlaşdı ,...

Sayfayı Paylaş