gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebelikte Epilasyon Aleti Kullanımı zararlımı lütfen cevap verin

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gebelikte Epilasyon Aleti Kullanımı zarar verir mi bebeğime lütfen bu konuda bana cevap verin, hamileyim ve epilasyon aleti kullanıyorum sakıncası olur mu?

Gebelikte Epilasyon Aleti Kullanımı zararlımı lütfen cevap verin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen cevap verin

lütfen cevap verin

arkadaşlar ben 27 sinde adet oldum ancak,her zamankinden çok farklı olarak.Bu kez adet belirtilerini hiç yaşamadım 26sı gece biraz kanama geldi diğerlerine göre daha farklı renkte..ilk gün biraz kanama geldi ama diğer günlerde yok denecek kadar az..bi ara hiç kanama gelmedi daha sonra biraz daha geldi..İlk gün geldiği renkte..Kahverenginin daha açık tonunda..Bitti diye düşünürken 1 damla kadar...
  2. Ağrısız Doğum Nasıl Olur lütfen cevap verin!

Ağrısız Doğum Nasıl Olur lütfen cevap verin!

Ağrısız Doğum Nasıl Olur lütfen bu konuda bilir kişiler varsa bana cevap versin, ben doğumdan çok tırsıyorum çok acıyormuş insanın canı:S
  3. Akşam Lisesi Nedir lütfen cevap verin

Akşam Lisesi Nedir lütfen cevap verin

Akşam Lisesi Nedir bu konuda kim ne biliyorsa bildiklerini bana da yazabilir mi acaba?
  4. Gebelikte Kilo Kontrolü Nasıl Sağlanır lütfen cevap verin!

Gebelikte Kilo Kontrolü Nasıl Sağlanır lütfen cevap verin!

Gebelikte Kilo Kontrolü Nasıl Sağlanır bu konuda bana tecrübe sahibi olmuş yani başından hamilelik geçmiş arkadaşlarım bilgi ya da cevap verirse çok sevinirim arkadaşlar.
  5. Gebelikte Üçlü Test Nedir lütfen cevap verin

Gebelikte Üçlü Test Nedir lütfen cevap verin

Merhaba sizden bir konuda yardım ve öneri istiyorum Gebelikte Üçlü Test Nedir bu konuda acilen bilgi edinmem lazım dr benden üçlü test istedi :S

Sayfayı Paylaş