gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebelikte Eşin Aşağıda Olması hakkında bilgi verin ne olur!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gebelikte Eşin Aşağıda Olması hakkında sizden bilgi istiyorum bu sorun olabilir mi Gebelikte Eşin Aşağıda Olması neden kaynaklınıyor ayrıca?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gebelikte Eşin Aşağıda Olması hakkında bilgi verin ne olur! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğin Eşi aşağıda olması

Bebeğin Eşi aşağıda olması

ARkadaşlarım 6 aylık hamileyim, bebeğin eşi ne demek doktor bana bebeğin eşi yukarı çıkar vs diyor. Bebeğin eşinin aşağıda olmasının anlamı nedir erken doğum tehlikesi mi var yani :S
  2. Meleklerim gebelikte  plasentanın aşağıda olması durumu hakkında bilgi isityorum

Meleklerim gebelikte plasentanın aşağıda olması durumu hakkında bilgi isityorum

Kızlar 1,5 aylık hamileyim doktorum bana plesentan biraz aşağıda dedi, orada pek bunun üzerinde durmadım ama eve gelince bu plesenta neden aşağıda olur sorun mu var bana bu konu hakkında bilgiler verirseniz sevinirim.
  3. doktorlar olmasaydı neler olurdu

doktorlar olmasaydı neler olurdu

Doktorlar olmasaydı neler olurdu arkadaşlarım ?
  4. Hamilelikte Eşin Aşağıda Olması Durumu Nedir Ne Demektir ?

Hamilelikte Eşin Aşağıda Olması Durumu Nedir Ne Demektir ?

gebelikte eşin aşağıda olması hamilelikte eşin aşağıda olması Sevgili melekler, hamile bayanların hamilelik sürecinde karşılaştığı sıkıntılar arasında gebelikte eşin aşağıda olması durumu vardır. Biz de bu konuyla ilgili olarak hamilelikte eşin aşağıda olması ile ilgili bir makaleyi sizlerle paylaşıyoruz.. Plasenta normalde bebeğin doğumunu takiben görevini tamamlayarak yerleşmiş olduğu...
  5. Dış gebelik neden olur?

Dış gebelik neden olur?

Dış gebelik genel olarak fallop tüplerinin iltihaplanması, zarar görmesi ya da şeklinin bozulması nedeniyle görülür. Hormonal dengesizlikler ya da anormal cenin gelişimi de bu durumda bir rol oynayabilir. Kimi zaman da dış gebeliğin neden kaynaklandığı tam olarak belirlenemez. Aşağıda dış gebeliğe neden olduğu düşünülen faktörlerden en yaygın olanlarını bulabilirsiniz. Dış gebelik rahim...

Sayfayı Paylaş