gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebelikte Fazla Kilo Alımı sebepleri nelerdir?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gebelikte Fazla Kilo Alımı nedenleri neler oluyor yani nasıl fazla kilo alınıyor kilo almamak için ne yapmaya dikkat etmeliyiz?

2. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    çok yemek tabıkıde eheueheu canım hamıle kalmadan oncekı sekılde yemeege devam et almıyıcaksın bence ama fazlasını yersen tabıkı kılo almak kacınılmaz

Gebelikte Fazla Kilo Alımı sebepleri nelerdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelikte fazla kilo almak riskli

gebelikte fazla kilo almak riskli

hamilelikte kilo almamak için hamilelikte fazla kilo almamak için ne yapılmalı gebelikte fazla gebelikte az almak İsveçli bilim adamları, hamilelik sırasında 16 kilogramdan fazla kilo alan kadınların, aşırı şişman ya da obez olma riskinin çok yüksek olduğunu tespit ettiler. Araştırmaya göre, hamilelik süresince 16 kilogramdan fazla ağırlaşan kadınlarda bir yıl sonra 5,5 kilogramın...
  2. Fazla Kilolar Depresyon Sebebi

Fazla Kilolar Depresyon Sebebi

fazla kilolar, nedenleri, nasıl önlenmeli, ne yapmak gerekir, fazla kilolar depresyon nedeni mi diye merak ediyorsanız bu yazımıza buyrun. Beslenmedeki yanlış alışkanlıklar, yaşanan iş stresi ve benzer birçok problem ile kilo alımı hızlı olarak gerçekleşebilir. Alınan kilolar ise fiziki ve ruhsal birçok probleme yol açabiliyor. Ben kendimle barışığım diyenlerin çoğu gerçeği...
  3. Dış gebelik sebepleri nelerdir

Dış gebelik sebepleri nelerdir

Dış gebelik sebepleri nelerdir ? Arkadaşlar gebelik konularına sürekli açıklık getiriyorsunuz ve gerçekten de faydalı bilgiler sunuyor yardımcı oluyorsunuz. Şimdi bende sizlerden Dış gebelik sebepleri hakkında yardım bekliyorum ve şimdiden tşklerimi sunuyorum
  4. Gebelikte Fazla Kilo Almamak İçin ne yapmak lazım?

Gebelikte Fazla Kilo Almamak İçin ne yapmak lazım?

Gebelikte Fazla Kilo Almamak İçin ne yapmak lazım ben hamileyim 3 aylık ve kilo almaktan çok tırsıyorum lütfen bana bildiklerinizi yazın da kilo almiyim kızlar
  5. Fazla Kilolular Dikkat!!! Fazla Kilo Reflü Sebebi Olabilir.....

Fazla Kilolular Dikkat!!! Fazla Kilo Reflü Sebebi Olabilir.....

Fazla Kilo Reflü Sebebi Olabilir Reflü Hastalığı Çoğunlukla mide yanması şikayetiyle ortaya çıkan reflü, kilolu ve hareketsiz yaşam tarzına sahip olanlar ile Batı tarzı beslenenlerde daha sık görülüyor.Yaşam kalitesini büyük ölçüde düşüren hastalık, tedavi edilmezse yemek borusunu kansere yatkın hale getiriyor.Aman dikkat kilo alıyorsanız ya da kiloluysanız midenize dikkat edin......

Sayfayı Paylaş