gebe
  1. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230

Gebelikte göbek ağrısı

Konu, 'Testler' kısmında sheker_shey tarafından paylaşıldı.

hamilelikte göbek deliği ağrısı gebelikte göbek deliği ağrısı hamilelikte gebelikte Herkese slm,ben yeni katıldım bu siteye ve herkesin sanki birbirini tanıyormuş gibi konuşması paylaşması çok hoşuma gitti.Bişey sorucam gebeliğin ilk aylarında göbek deliği ağrıyan var mı??Gerçi hamile olup olmadığımı da bilmiyorum sadece belirtiler var ama hayırlısı artık.Cevap verirseniz sevinirim

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Göbek deliği değilde karın içi ve kasıklarda ağrılar oluyor canım belki ağrılar bölgesel olduğu için sen o kısımda yoğun hissetmiş olabilirsin.Hayırlısı olsun şimdiden diyorum:)

3. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Yani tam göbeğimin olduğu yerde hissediyorum sanki orda bişiler batıyo gibi ağrıyo.Aslında 2 hafta öncesinde aşırı yanma,bulantı özellikle hareket halindeyken oluyodu ve aşırı gaz.Korunduğumuz için eşim sürekli parazit olduğunu düşünüyodu klasik hekim işte:)ya da öyle demeyelim de baba olma paniği.Ama günm de geçince ikimzde bu belirtileri ciddiye aldık.2 gün geçti adet günmden ama karnımda hafiften sancı var sanki adet olucakmışım da sökücekmiş gibi olur ya aynen öyle.11 aylık evliyim RABBİM olmayana da isteyen herkese de nasip etsin.Bendeki bu hissettiklerim nedir merek ediyorum

4. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Mawi bu arada ALLAH razı olsun beni yalnız bırakmadğın için

5. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Anacım hamile ya da doğuran arkadaşım yok muhiç:(:(

6. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Hamile falan değilim öğrendim artık:(adet oldumm gece hemde öldürücü bir sancı ile.O kadar hazırdım ki,korunduğumuz halde bekliyodum.Allah isteyen herkese versin,ben bile bu kadar alışmışken diğerlerini düşünemiyorum.ARATMA kimseye YA RAB!!

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Canım öncelikle Allah sendende razı olsun.Sakın moralini bozma herşeyin hayırlısı olsun olurmu bitanem:)

8. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    İnşallah tevekkül etmeyi başaranlardan olurum.Bu arada bu siteye yeni katıldığım için pek bilemiyorum nerelerden yeni konu açmalıyım,nasıl daha aktif olabilirim??mesela kimse gelip bakmamış yazdığım şeylere bi sen görmüşsün saol valla:):)

Gebelikte göbek ağrısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte göbek hassasiyeti

Gebelikte göbek hassasiyeti

hamilelikte göbek hassasiyeti neden olur,hamilelikte göbekte ağrı,hamilelikte göbekte batma,hamilelikte göbek ağrısı,hamilelikte göbekte hassasiyet hakkında bilgiler Rahminizin genişlemesinden kaynaklanan diğer ağrı ve acıların yanında göbek deliği bölgenizde de hassasiyet oluşabilir.Bu hassasiyet gebeliğin 20. haftasında daha fark edilebilir boyutlara gelir ve sonraları , karnınızın...
  2. Gebelikte Meme ağrısı

Gebelikte Meme ağrısı

Selam kizlar. Benim adetime 3 - 4 gün var. 4 gun once memelerimde ağrı hissettim ve içten içe yanma hissi de oluyor. Daha once adetime yakın dahi olsa boyle yasamazdm bu ağrıyı. Korkuyorum acaba gebelik belirtisi mi diye Siz ne düşünüyorsunuz bu durumda ?
  3. Hamileyim göbek deliğim ağrıyor nedeni nedir?

Hamileyim göbek deliğim ağrıyor nedeni nedir?

Hamilelik ilerleyip rahim büyüdükçe karın gerilmeye başlar. Bu gerilmenin doğal sonucu olarak göbek deliğinde de gerilme meydana gelir. Gebelik 20 hafta civarına ulaştığında hem arkadan rahimin baskısı hem de gerilme nedeni ile göbek deliğinde hassasiyet meydana gelebilir. Ayrıca büyümesi sırasında karnı kaplayan kaslarda hafif bir ayrılma meydana gelebilir. Bu ayrılma da göbek deliğindeki...
  4. gebelik belirtisi sırt ağrısı

gebelik belirtisi sırt ağrısı

Merhabalar . Yumurtlama günümü tespit edip iliski yasadik esimle. uzerinden henüz 5 gün gecti. ve bugun dayanılmaz sırt ağrısı çekiyorum . sizce gebelik belirtisi olabilirmi ? yani henuz erkenmi belirtiler icin ? böyle bi durum yaşayanınız varmi ?
  5. gebelikte kasık ağrısı

gebelikte kasık ağrısı

kızlar merhaba, reglime daha 10 gün falan var ve kasıklarım ağrıyor göğüslerimde sızlıyor ara ara. gebelik belirtisi olabilirmi bu. yalnız kasıklarım ciddi anlamda ağrıyıp kasılıyor çözemedim bende. yardımcı olurmusunuz?

Sayfayı Paylaş