gebe
  1. mercimek tanemm

mercimek tanemm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28

gebelikte hazır yiyecekler yemek zararlı mı??

Konu, 'Gebelik' kısmında mercimek tanemm tarafından paylaşıldı.

hazır çorbalar meyve suları vs. gebelikte zararlı mıdır ??

2. ulker

ulker Forum Okuru

canım azi karar cogu zarar ben her şeyden yiyorum ama abartmamak şartıyla rahat ol yane saglıklı besinlere agırlık ver ama :bebem::bebem::bebem:

3. mercimek tanemm

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    sebze sevmiyorum kuzum da ben acaba sebze çorbası içsem mi dedim zorlasam hem ara öğün olur die... malum çalışıyorum her istediğimde istediğimi yiyemiyorum fast food oluyo genelde o yüzden aklıma takıldı

4. ulker

ulker Forum Okuru

işte yiyemiyorsan evde ye canım aksamların meyve ye sut iç kuru incir falan işte yeme gibi bi durumun varsa meyve gotur kendinle oglen arası ye.Sebze corbası olur evet mercimek yap sebzeli hem mercimek kuru fasulye faydalıymıs et tavuk suyunda yap daha vitaminli olur

5. mercimek tanemm

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    ahh ahh sütte içemiyorum.. kocişim bugün marketten aldı artık içmek zorunda haldım :uhu:

6. ebe melek

ebe melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    bende sut icemiyorum hicde tadin bilmem ama onun yerne peynir yada bolca yogurt filan tuketyom meyve filan cok yiyiom

7. mercimek tanemm

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    çok güzel ebemm.. ama eşim sütte ısrar edio diyorum yoğurtta aynı die ama yokk dün iki kutu aldıı içmezsemm canıma okur

gebelikte hazır yiyecekler yemek zararlı mı?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte Küvette  Banyo Yapmak Zararlı mıdır?

Gebelikte Küvette Banyo Yapmak Zararlı mıdır?

gebelikte banyo,gebelikte banyo yapmak, Melekler gebelik döneminde banyo yapmak insan vücudunu rahatlatır bir takım sıkıntılarınızı yok eder ama bununla birlikte yıllar önceki hekimler banyo yapmakla ilgili şu görüşleri savunmuşlardır şimdi konumuza bakalım; Yirmi otuz yıl önce hekimlerin çoğu küvetteki kirli suyun vajinadan rahme çıkacağına ve enfeksiyona neden olacağına inanıyordu....
  2. Gebelikte Tarlusal Kullanımı Zararlı mı ?

Gebelikte Tarlusal Kullanımı Zararlı mı ?

Bu konu; Gebelikte Tarlusal Kullanımı Zararlı mı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bebek sahibi olmak isteyen ve bunun için bekleyen meleklerimizin sorularından yola çıkarak bu konuyu açıyoruz. Zira regli birkaç gün geçen ve buna rağmen idrar teslerinde silik çizgiyi görenler acaba tarlusal almaya devam etsem mi diye soruyorlar. Bu arkadaşlarımız reglerini ancak ilaçla...
  3. Gebelikte Kahve Çay Tüketmek Zararlı mı?

Gebelikte Kahve Çay Tüketmek Zararlı mı?

gebelikte çay içilir mi, gebelikte çay tüketimi, gebelikte kahve içmek Sevgili melekler, biz millet olarak çayı da kahveyi de severiz. Özellikle çay vazgeçilmez içeceğimizdir. Bu derece severek, bol bol tükettiğimiz çayın, kahvenin gebelerde kullanımı konusunda zaman zaman acabalar yaşarız. Peki acaba çay ve kahve gebelik döneminde zararlı mı? Yoksa belli bir miktarın zararı yok mu? Bu...
  4. Gebelikte Tüy Dökücü Kullanmak Zararlı mı?

Gebelikte Tüy Dökücü Kullanmak Zararlı mı?

gebelikte tüy dökücü kullanmak, gebelikte tüydökücü, hamilelikte tüy dökücü kullanmak Sevgili melekler, gebelikle birlikte sağlığımıza daha fazla dikkat ederiz. Vücudumuzda meydana gelen değişikliklerden biri de vücuttaki tüylenmelerdir. Bu ibi durumlarda vücudun gittikçe ağırlaşmasıyla da tüylerin alınmasında kullanım kolaylığı sebebiyle tüy dökücü kremlerin uygun olup olmadığı merak...
  5. Cep Telefonu Ve Mikrodalga Fırınlar Gebelikte Zararlı Mı ?

Cep Telefonu Ve Mikrodalga Fırınlar Gebelikte Zararlı Mı ?

bigisayar gebelikte zararlımıdır,cep telefonu hamilelikte zararlımıdır,hamilelikte mikrodalga zararlımıdır,hamilelikte zararlı olan elektronik eşyalar hakkında bilgiler Bilgisayar, cep telefonu ve mikrodalga fırınlar gebelikte zararlı mı ? Bilgisayarlar iyonize radyasyon içerme*diklerinden, zararlı bir etkisinin olması mümkün görünmemektedir, fakat iş ye*rinde uzun süre bilgisayar...

Sayfayı Paylaş