gebe
  1. özlem dursun

özlem dursun Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0

gebelikte idrar yolu enfeksiyonu geçiren hamişler neler yaşıyoruz

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında özlem dursun tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar 13+3 günlük hamileyim ağrıyla hastahaneye gittim çok şükür bebişin keyfi yerinde idrar yolu enfeksiyonuymuş yaşayan varmı neler yapıyorsununuz???

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Gecmis olsun canim.Bende 18 haftalik hamileyim. Gecen hafta pazar gunu agriyla hastaneye gittim. Herseyin yolunda oldugunu soylediler. Sadece idrar yolu enfeksiyonu varmis. Antibiyotik yazdilar 5 gun boyunca aldim ve gecti cok sukur. 1.hamileligimde de olmustu. O zaman yanmada vardi.. Dr bana wc ye SIK SIK gitmemeye calis dedi o kadar.

özlem dursun bunu beğendi.
  3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ha birde coook cookk su ic. Faydasini göreceksin :)

4. özlem dursun

özlem dursun Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Ah yapabilsem canım ya çok sık idrara çıkıyorum off ya dün akşam yine hastanelik oldum :/

5. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Cok gecmis olsun yaa. Ya tabi hamileyken insan daha fazla gidiyo wc ye. Ben kac sefer tutucam diye hapsurdum öksürdüm kacirdim az az :( Allah sifa versin sana canim :)

gebelikte idrar yolu enfeksiyonu geçiren hamişler neler yaşıyoruz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İdrar Yolu Enfeksiyonu

İdrar Yolu Enfeksiyonu

idrar yolu enfeksiyonu bitkisel tedavi idrar yolu enfeksiyonuna hangi bitki iyi gelir yolları enfeksiyonuna iyi gelen bitkiler yolları iltihabı enfeksiyonu bitkisel çözüm İdrar Yolu Enfeksiyonu Hazırlayan : Dr. Ali Düzova, Prof. Dr. Ayşın Bakkaloğlu Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Pediatrik Nefroloji Ünitesi İdrar yolu enfeksiyonu (İYE) deyimi...
  2. idrar yolları enfeksiyonu gebeliğimi ne derece etkiler

idrar yolları enfeksiyonu gebeliğimi ne derece etkiler

idrar yolu enfeksiyonu gebeliği engellermi idrar yolu enfeksiyonu hamileliği engellermi hamile kalmayı etkilermi iltihabı hamile kalmayı kalmaya engel mi Oldukça yaygın bir rahatsızlık olan ve özellikle kış mevsiminde artış gösteren idrar yolu enfeksiyonları, idrar torbasının (mesane) basit iltihaplanması veya diğer idrar sistemi organlarının (örneğin böbrekler) daha ileri düzeyde...
  3. Kadınlarda idrar yolu enfeksiyonu

Kadınlarda idrar yolu enfeksiyonu

Kadınlarda İdrar Yolu Enfeksiyonu belirtileri Kadınlarda İdrar Yolu Enfeksiyonu nedir Avrupa Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi doktorlarından Op. Dr. Serhat Partalcı; her yıl milyonlarca kişiyi etkileyen idrar yolu enfeksiyonunun, üst solunum yolu enfeksiyonundan sonra vücutta en sık görülen hastalık olduğunu belirtiyor. Avrupa Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi doktorlarından Op. Dr....
  4. idrar yolu enfeksiyon

idrar yolu enfeksiyon

Lütfen yardım .. ! ufak idrar yolu enfeksiyon geciriyorum sag kasıgımda ara ara agrım var kanamam oluyor normalmidir ayak kısmından üşütmem oldu :(:hail:
  5. İdrar yolu enfeksiyonum sürekli tekrarlıyor ne yapmalıyım?

İdrar yolu enfeksiyonum sürekli tekrarlıyor ne yapmalıyım?

idrar yolu enfeksiyonu nedir,idrar yolu enfeksiyonu neden olur,idrar yolu enfeksiyonu nasıl tedavi edilir,idrar yolu enfeksiyonu hakkında bilgiler İdrar yolu enfeksiyonları böbrekler, böbrekten mesaneye kadar inen kanallar(üreter), idrar torbası(mesane) ve idrar torbasından idrarı dışarı taşıyan kanalın(üretra) daha çok bakteriler olmak üzere, çeşitli mikroplarla iltihaplanmasıdır. Kız...

Sayfayı Paylaş