gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gebelikte ishal sorunu yaşayan var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar 3 gündür fena ishalim ve karnım ağrıyor ara ara. Bebeğime bir zararı olurmu acaba bunun? Bol sıvı tüketiyorum ama doktora görünsemmi?

gebelikte ishal sorunu yaşayan var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üstüne gören var mı?yaşayan varsa yazsın noluuuuur:(

Üstüne gören var mı?yaşayan varsa yazsın noluuuuur:(

üstüne görenler üstüne gören varmı hamile olup adet görenler görme yaşayanlar Kızlar,üstüne görme olayı denen bişe varmış hamile olduğun halde,adet görebiliyomuşsun.Bende bu ay adet oldum ama çok az geldi yani normalde 7 güne kadar süren adetim 4 gün falan sürdü ve yine normalde yoğun olarak süren kanama az geldi.Ya bilemiyorum olabilir de olmayabilir de ama bu olayı yaşayan bilen varsa kaç...
  2. üstüne görme olayını yaşayan var mı?acill cvp bekliyorum.

üstüne görme olayını yaşayan var mı?acill cvp bekliyorum.

üstüne görme üstüne görmede hamilelik ne zaman belli olur görme yaşayanlar arkadaşlar hamile olupta üstüne görme olayını yaşayan var mı?Benim bu ay adetim 3 gün gecikti.sonra ilk olarak kahverengi bir akıntım oldu.ondan sonraki gün 2 gün süren bir kanamam oldu.3. gün kanama bitti ama ara ara kahverengi akıntı geliyor.daha test yaptırmadım erken diye düşünüyorum ve aslında hamilelik...
  3. "Neyi düşünürsen onu çağırırsın". İçinizde bunu yaşayan var mı?

"Neyi düşünürsen onu çağırırsın". İçinizde bunu yaşayan var mı?

Merhaba arkadaşlar. Mesela bir şeyi devamlı düşünuyorsunuz sonra bir bakıyorsunuz bir süre sonra o başınıza geliyor. Bunu yaşayanınız var mı öğrenmek istiyorum. Ben eski sevgilimle yaşarken devamlı ayrılacaz korkusu yaşardım ayrılık şarkıları dinlerdim ve bir muddet sonra ayrıldım. Universitede okurken "trafik kazası geçirdim biri ne hısseder gözu kapalı nasıl gezer" diye düşünmüştüm...
  4. Benim gibi gebelikte ishal yaşayanlar var mı kızlar

Benim gibi gebelikte ishal yaşayanlar var mı kızlar

Gebelik dönemimin 2. ayındayım ve ishal durumum var acaba benim gibi hamilelik döneminde ishal yaşayanlar ne yaptıklarını anlatabilir mi ?
  5. 7.haftamdayım kanamam var böyle birşey yaşayan var mı?

7.haftamdayım kanamam var böyle birşey yaşayan var mı?

mrb 7.haftamdayım ıkı kez kanamam oldu progestan dıye bır ılaç kullanıyorum pazar gununden berı hıç bırsey yoktu bugun gene kahverengi bıseyler geldi hafif agrılarım da var on gundur yatıyorum kafayı yıyecem böyle bışeyle karsılasan varmı

Sayfayı Paylaş