gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Gebelikte Kahverengi lekelenme yaşayan varmı?

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

hamilelikte lekelenme hamilelikte kahverengi lekelenme gebelikte gebelikte kahverengi Hamiş arkadaşlar gebelikte kahverengi lekelennme yaşayan varmı aranızda?
    Bu durumu yaşayan varsa bilgi ve tecrübelerimizi paylaşırsak iyi olacağı kanısındayım.
    Benden günde bir iki kere kahverengi şeklinde lekelenme geliyor haliyle bu durum benim moralimi bozuyor doktorum progestan verdi onu kullanıyorum sürekli yatmamı iş gücü boşverip istiharat edip bol sıvı almamı çünkü bir damlada gelse düşük riski taşıdığını söyledi :(
    Merak ediyorum benimle aynı durumda olan varmı aranızda?

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  3. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Evet canım bizim içinde büyük bir süpriz oldu bu durum:)
    Allah nasip ederse öyleyim

4. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Moralini bozmak istemem ama benimde kahverengi lekelenme oldugunda 12. haftada dusuk yapmistim... Cok cok dikkat etmen gerekiyo eger dinlenerek bir hamilelik gecirisen bebegin saglikli olma ihtimalide yukseliyo..
    .Bu arada gozun aydin insallah bebegine saglikla kavusursun..

5. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Evet cnm bende internetten biraz araştırma yaptığımda bazı hamişlerin 8 ci aylarına kadar bu tür lekeler gürüldüğünü öğrendim kiminin ilk başlarda geçiyormuş kimininde senin dediğin gibi düşükle sonuçlanıyormuş Rabbim meleklerimizi korusun inş.

ceylindeceylin bunu beğendi.
  6. Lara74

Lara74 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    48
    Ben varim mawicim biliyorsun canim.Ama bir hafta sürdü ve gecti cok sükür.Progesteron ve dinlenme iyi geldi bana ,bebegim iyi cok sükür.Dr unun tavsiyelerine uymani öneririm.Allah seninde benimde herkesinde bebegini korusun.Öpüyorum...

7. umutsuz_reyhan

umutsuz_reyhan Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Canım hic dert etme sonuçta Allah'ın bileceği is ben hamileliğinin ilk aylarında çok yasadım aynı kahverengi lekelenme baya yogun b sekilde gelmişti kaç kez endiseyle dra gittim Dr normal demişti hep vE hic ilaç kullanmadın üstelik çalışıyordum.. Allahb iNiyle bisey olmaz aklına kötü bisey getirme

8. hican87

hican87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bende yaşadım.aynı hapı banada verdi.sabah akşam 2şer tane içtim ben.hep yattım hiç kalkmadım.annemle eşim yaptı bütün işlerimi.sonra hemen geçti.7 haftalıktı kanamam olduğunda.şimdi 11 haftalık hamileyim.bebeğim çok iyi.bol bol dinlen.kanaman olduğunda bacaklarını havaya dik yat.

9. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Rabbim minik meleğimizi korusun kendinize dikkat edin adminim.

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben bir ay önce dusuk yaptım bu ay adetım geldı uc gun surdu sonra kahverengı lekelenmeler olmaya basladı sız boyle bısy yasadınızmı hamılemıyımdır acaba cok ıstıyorum bebegım olmasını ALLAHIM herkese nasıp etsın bu duyguyu lutfen cvp yazarmısınız

Gebelikte Kahverengi lekelenme yaşayan varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kahverengi Kanama ve Lekelenme Neden Olur?

Kahverengi Kanama ve Lekelenme Neden Olur?

Bu konu; Kahverengi Kanama ve Lekelenme Neden Olur hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bayanlarda zaman zaman "]kahverengi lekelenmeler ve kahverengi akıntı görülebilir. Bu durum her kadında farklıklıklar gösterebilir. Böyle bir durum neden olur merak ediyorsanız uzmanların verdiği şu cevaba kulak verin... Bu tür kanamaların rahim içinde yer alan bir doku olan...
  2. Gebelikte lekelenme

Gebelikte lekelenme

8 haftalık gebeym ve lekelenmelerim bsr normalmi acaba
  3. Gebelik te kahverengi akıntı lekelenme olurmu?

Gebelik te kahverengi akıntı lekelenme olurmu?

Bazen kadındaki akıntı miktarı ped kullanımı gerektirecek kadar fazla olabilir. Fizyolojik akıntı, rahimağzı salgılarıyla birlikte kendini sürekli olarak yenileyen vajina dokusundaki artıkların atılmasından ibarettir. Bu açıdan bakıldığında fizyolojik akıntının aslında önemli bir işlevi olduğu söylenebilir. GEBELİKLE İLGİLİ TÜM KONULAR AŞAĞIDAKİ LİNKTE...
  4. Üstüne görme durumu yaşayan varmı?

Üstüne görme durumu yaşayan varmı?

Üstüne görmek, adet kanaması değildir.Gebeliğin rahim iç tabakasına yerleşmesinden kaynaklanan bir kanamadır.Adet kanaması gibi yoğun olmaz.Genelikle lekelenme şeklinde olur. Anne adayı hamile olduğunun farkında olmadığı için bunu adet kanaması sanır. Yaklaşık gebelik iki aylık olduğunda, bu sefer adet görmeyince fark eder hamile olduğunu. Tüm gebeliklerde bu kanama gerçekleşmez. Üstüne adet...
  5. Gebelikte kahverengi akıntı

Gebelikte kahverengi akıntı

Merhaba ben 10 haftalık hamileyim 7. haftada kanama oldu sonrasında kahverengi akıntı seklinde devam etti ve ediyor.Bazen akıntı çok koyu kahve kırmızı gibi algilayabilecegim sümüksü şeklinde oluyor progestan kullanıyorum ne zaman biter bu kadar uzun sürmesi anormal mi acaba bu konu hakkında kim ne söylerse ihtiyacım olduğunu soymek isterim

Sayfayı Paylaş