gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebelikte kan testi sonuçları nasıl olmalı ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar gebelikteki kan testi sonuçları nasıl olmalı nereye ve hangi değere bakarak hamile olduğumuzu anlıyoruz ya yardım lütfen

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
Gebelikte kan testi sonuçları nasıl olmalı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelik kan testi sonuçları

hamilelik kan testi sonuçları

ARkadaşlarım bu kan testi elimde de ben tam olarak nereye bakacağım doktor yoktu gösteremedim. Hangi değere bakarak hamile yada hamile olmadığımı anlayacağım şimdi offf yaaa :S
  2. Gebelik kan testi değerleri sonucunu nasıl bulacaksınız.

Gebelik kan testi değerleri sonucunu nasıl bulacaksınız.

Kan testi yaptırdınız ve sonucuna bakarak hamilemisiniz değilmisiniz öğrenmek istiyorsunuz değil mi meleklerim :) Aşyağıdaki tablo ve bilgiler ışığında hamileliğinizin başlayıp başlamadığını, başladı ise kaç haftalık olduğunu tablo şeklinde göreceksiniz.
  3. gebelik testi sonuçları kan

gebelik testi sonuçları kan

Arkadaşlarım gebelik testi sonuçlarımı aldım kandan yaptırdım ama doktor yoktu bişey anlamadım örnek varmı arkadaşlarım nası anlarım hamile olup olmadığımı teşekkür ediyorum.
  4. Sperm Testi Sonucu Nasıl Olmalıdır?

Sperm Testi Sonucu Nasıl Olmalıdır?

spermiogram testi nedir,sperm testi kaç olmalıdır,sperm değerleri,sperm testi nedir,normal sperm testi değeri nasıl olmalı,sperm testi örneği ve sperm testi hakkında bilgiler Dünya Sağlık Örgütü Kriterlerine Göre sperm Testi (spermiogram) Sonucu Günümüzde infertilite (kısırlık) hızla artmakta olup evli çiftlerin yaklaşık %15’i bu sorun ile karşılaşmaktadır. Değişen yaşam koşulları, maruz...
  5. Gebelik Kan testi ile kesin gebelik sonucu alabilir miyim ?

Gebelik Kan testi ile kesin gebelik sonucu alabilir miyim ?

Mrb beyza hnm Ben 17 agustostan beri regl olmuyorum. Bikac hafta once doktorumla görüştüm. Gebelik ihtimali var dedi. Bikac hafta sonra kontrole gelmemi istedi. Suanda belli olmuyormuş. Emin olamadi. Ben bugun dayanamadim kan testi yaptirdim negatif cikti. Doktorumla gorustugumde daha erken oldugu icin dogru sonuc alamayabilecegimi söylemişti. Kan testi en dogru sonucu verir normalde....

Sayfayı Paylaş