gebe
  1. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8

gebelikte kanama,lütfen yardım edin..

Konu, 'Gebelik' kısmında menekşe85 tarafından paylaşıldı.

8 aylık hamilelikte kanama slm bayanlar 6haftalık gebeyim ve dün sıvımla beraber hafif kahve rengimsi leke geldi.bugünde lavobada pembemsi kan geldi.doktora gittim vajinal ultrason yaptı herşey normal dedi progestan verdi.yinede korkuyorum,aynı durumu yaşayan varsa yardım etsin.neyapmalıyim?

2. bembeyaz

bembeyaz Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    562
    Ödül Puanları:
    93
    Canım korkma hiçbir şeu olmaz kardeşim de senin gibiydi. şimdi 8 aylık hamile ama bol bol istirahat et dinlenmen şart

3. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    tşk banada istirahat verdi,ay inş.bişey olmaz.cok tşk ederim.korkuyorum ilk gebeligim ya oyüzden telaşlıyım.

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ben yaklaşık 3 ay boyunca yaşadım canım.Özellikle lavaboya gitmek bana işkence gibi geliyordu her defasında o lekeleri gördüğümde sanki dünya başıma yıkılıyordu.2 kutu progestan bitirdim geçmedi sonra progestan iğnesini verdi doktorum çok şükür Allah'ıma kabus bitti.Eğer geçmeseydi yine iğnelerden sonra farklı bir haftalık iğne varmış onu verecekti ona gerek kalmadı.Sıkıntı yapma Rabbimin izniyle bu dönemi alatacaksın önemli olan bol bol istirahat etmen ve dikkatli olman.

5. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    mawi cok tşk ederim icime su serptin.evet lavobaya gitmek işkence cok korkuyorum.inş benimkide geçer.1kutu bitsin,geçmezse giderim.doktorda pek hoşuma gitmedi olmazsa başkasına giderim.kanaman cok oluyomuydu?benimki koyu renkte günde 2damla kadar.

6. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    benm yengemde aynı oldu kanaması oldu 8 haftalkken...ama bişi olmadı doktoru vitamn verdi ve istrahat şimdi çok sağlıklı canım yeğenm 5 aylık oldu..

7. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Canım sagol ya inş.banada bişey olmaz.

8. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Kanamadan ziyade kahverengi koyu lekeler geliyordu canım yattığım sürece sorun yoktu ama kaklktığımda birkaç damla kadar görüyordum gerçi o bile moral bozmaya yetiyordu artıyordu bile.Moralini bozma dediğim gibi bol bol istirahat ve yine bol sıvı al canım.

9. salkım

salkım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benım rahat ol bende 4 haftalık hamleyim benım daha önce dşüğüm oldugu için doktorum bu gebeliğimde hemen progestan verdi ben agızda almıyorum günde 3 defa vajınadan veriyorum bıtanem bu dunyada yıyecek ekmegı varsa rabbım koruyor merak etme sıkıntı kanamanı dahda çogaltır kafanı dagıt aklına geldikce bol bol dua et ayaklarının altına su torbası koy öyle dinlen bol bol su tüket ve mutlaka dinlen iş falan yapma sadece tuvalet ihtiyacı için kalk ayaga ..ben bile şuan korkum oldugu için kalkmamaya çalışıyorum bol bol dua et :)))canımsınnn

10. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bol bol dinlenmen lazim

11. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    merhaba menekşe öncelikle tebrik ederim...
    ben bu anlattıklarının hepsini yaşadım malesef. bunun sebebi bebeğin yerleşmeye çalışmasıymış. regl olamadığımız için de kalan kalıntılar gelebilirmiş.
    ben de 3 ay hep dikkat ettim. sırt üstü yatıp kendimi dinlendirmeye çalıştım. doktorum kılını kıpırdatma iş yapma demişti. çok korkular yaşadım ama çok şükür kızımın yiyecek ekmeği varmış, sağlıkla doğdu da 3 aylık odu bile. inşallah meleğin seninle kalır. sadece dinlennnnn. tabi herşey allahtan, yiyecek ekmeği varsa kalır canım.

12. Kayıtsız Üy

Kayıtsız Üy Forum Okuru

1aylik gebeyim fakat bgun 1damla kan gldi gundz onemsemdim smdide once khvrngi ve pmbe kan glmis fark etmdm ic cmsrmda gordm ck korkuyrm ne olblir?

13. birgülmanisa

birgülmanisa Forum Okuru

acil yardım edin

test yapmadım ama hamile kaldığımdan eminim ve tam bir ay sonra cok agrılı ve sancılı kanamam oldu bu 2ci günüm ve kahwe rengi parcalar geliyo cok kanamam kesildi sadece ayaga kalkınca gelmeye başladı bunun hakında bilgisi olan var mı?

14. dilarahanim

dilarahanim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm gecmis olsun hepinize bende birbucuk aylik hamileyim ama ønce pembe kanama sonra kirmizi renkte kanamalar wc gitimde peceteye beyaz et renginde minik bir parca geldi ønceden hic olmamisti ikinci gunde wc gitimde oturur oturmaz sancilarimla birlikte bir bardak dolu dolu adet kani gibi kanamam oldu hala agrim ve kanamam var gøgus uclarim agciyordu o gecti ama ilk defa oluyor dusukmu yaptim doktorumu aradim ama tam bisi søyleyemedi yardimci olurmusunuz dusuk yaptimi nasil anlayabilirim sancim var daha

15. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sanırım düşük ypmışsın dilara doktora git görün hemen

gebelikte kanama,lütfen yardım edin.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardım Edin Lütfen... (kpss)

Yardım Edin Lütfen... (kpss)

28 kasımda sınava giricem ama hiç çalışamadım. Fazla vaktim yok bu yüzden en çok hangi konulardan çıkıyo bunu öğrenip ona göre çalışma yapmak istiyorum. Ama bu konuda bi bilgim yok bilgisi olanlar bana kpss de en çok çıkan konuları söyleyebilir mi? Şimdiden hepinize tşk ederim...
  2. Lütfen yardım edin

Lütfen yardım edin

mrb arkadaşlar derdim şu 4 senelik bir ilişkim vardı sevgilimi çok seviyordum sözlüydük hatta aileler falan tanışıyordu yani kısacası seviyorduk birbirimizi ama onun dogum günü yani 26 agustos çok değişti dogum günü eglencesi yaptı geç saat diye gidemedim gündüzden kutladım dogum gününü ama o gün beni çagırmama sebebi beni aldattıgı için bir kız varmış ama benim haberim bile olmadı yılbaşına...
  3. Gebelikte Gaz Sancısına Ne İyi Gelir lütfen yardım edin.

Gebelikte Gaz Sancısına Ne İyi Gelir lütfen yardım edin.

Gebelikte Gaz Sancısına Ne İyi Gelir lütfen bu konuda çok perişanım bana yardımcı olun kızlar sizde de varmıydı gaz sancısı nasıl geçerdi? Gazım çok fazla buna bir çözüm bulmam şart oldu artık:S
  4. Gebelikte Mide Bulantısı Nasıl Geçer lütfen yardım edin!

Gebelikte Mide Bulantısı Nasıl Geçer lütfen yardım edin!

Selam kızlar ben 3 aylık hamileyim ve mide bulantılarından ne yatabiliyorum ne de yemek yiyebiliyorum bu mide bulantıları nasıl geçer lütfen yardım edin siz hamile hanımlar Gebelikte Mide Bulantısı Nasıl Geçer bana da söyleyin:(
  5. Ertesi gün hapı kanama yapar mı lütfen yardım edin bana....

Ertesi gün hapı kanama yapar mı lütfen yardım edin bana....

Kızlar selamlar yaşım 27 ve bir ilişkim var. Nasip ise evlenmeyi de düşünüyoruz. Korunmasız ilişkinin ardından ben ertesi gün hapı kullandım ve yaklaşık olarak bugün 4 gündür kanamam var. Normalde adetlerim benim standarttır tarihi ve oluş şeklinin yanı sıra günüde tutar birbirini. 3 gün sürmesi gerekiyordu acaba 4 gün oldu ve nerdeyse 5. güne geçiyor ve kanamalarım durmuş değil. Koyu renkte...

Sayfayı Paylaş