gebe
  1. halimemrah

halimemrah Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    110
    Ödül Puanları:
    33

gebelikte kanama

Konu, 'Kadınlar' kısmında halimemrah tarafından paylaşıldı.

Gebelikte kanama oluyor mu

2. BOYKAM

BOYKAM Forum Okuru

EVET OLUYOR BENDE OLMUŞTU SENİ KORKUTMAK İSTEMEM AMA DÜŞÜK YAPTIM BEN. KAHVERENGİ LEKELERLE BAŞLADI SONRA KIRMIZIYA DÖNÜŞTÜ. AMA BENİM ARKADAŞIMDA DA LEKE OLDU ONUN 3 GÜN SÜRDÜ BİTTİ ŞUAN 5 AYLIK HAMİLE.

gebelikte kanama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelikte kanama oluyorsa...ne yapmalı?

gebelikte kanama oluyorsa...ne yapmalı?

tüp bebek kanama olursa gebeliğin ilk günlerinde kanama düşük tehlikesi olanlar ne yapmalı hamileliğin son günlerinde tüp bebekte olursa Hamilelik döneminde meydana gelen vajinal kanamanın bir çok sebebi olabilir.Bazen ciddi olmayan bir sebep bazen ise ciddi bir sebep kanamaya neden olabilir.Doktorunuza gitmek için bu konuda ön bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Hamilelik dönemindeki...
  2. Gebelikte Kanama

Gebelikte Kanama

hamilelikte kanama miktarı tüp bebek gebeliğinde kanama Gebeliğin hangi haftasında meydana gelirse gelsin vajinal kanama mutlaka doktor değerlendirmesi gerektiren bir durumdur. Kanamanın çok hafif olması ya da bir süre sonra kendiliğinden kesilmesi, doktor kontrolünden vazgeçmek için bir neden teşkil etmemelidir. GİRİŞ Gebeliğin herhangi bir döneminde kanama ortaya çıkması ender görülen...
  3. gebelikte kanama,lütfen yardım edin..

gebelikte kanama,lütfen yardım edin..

8 aylık hamilelikte kanama slm bayanlar 6haftalık gebeyim ve dün sıvımla beraber hafif kahve rengimsi leke geldi.bugünde lavobada pembemsi kan geldi.doktora gittim vajinal ultrason yaptı herşey normal dedi progestan verdi.yinede korkuyorum,aynı durumu yaşayan varsa yardım etsin.neyapmalıyim?
  4. Gebelikte (Hamilelikte) Kanama

Gebelikte (Hamilelikte) Kanama

Hamiş meleklerimizi en çok ilgilendiren konulardan biri; gebelikte kanama.Peki bu durum normal mi,bebeğime bir şey olur mu,kanama neden oluyor diye sorular yağar anında beynimizden ama biz bu durumun ne olduğunu buradan öğrenip alarm durumlarını değerlendirebiliriz değil mi? Gebelikte (Hamilelikte) Kanama Bu yazimizda gebelik (hamilelik) doneminde yasanan kanamalar hakkinda bilgileri...
  5. Gebelikte kanaması olanlar ne yapmalı?

Gebelikte kanaması olanlar ne yapmalı?

Kanamanın gerçek nedenleri konusunda bilgi sahibi olursanız bu konuda doktorunuzla birlikte daha sağlıklı sonuç elde edebilirsiniz. Gebeliğin ilk üç ayında meydana gelen kanamalar rahim kanamaları her zaman ciddi sorunların belirtisi olmayabilir.Ancak gebeliğin 2. ve 3. trimesterlerin de oluşan kanamalar ciddi bir komplikasyonun işareti olabilir.Gebelikte kanama bir takım nedenlerden...

Sayfayı Paylaş