gebe
  1. Gamze1453

Gamze1453 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Gebelikte kanamasi olanlar

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Gamze1453 tarafından paylaşıldı.

Ilk gebeligim 9 hafta da kalbi durduğu için kürtaj oldum üç ay sonrası yine hamile kaldım 6 haftalık hamileyim geçen gün üç damla kan ve kahverengimsi akıttım geldi netten arastirdigimda yerleşme kanaması olabilir diye düşündüm eşimin görevi nedeniyle dogudayiz terör olaylarından hastaneye gidemiyorum sizce sorun varmidir

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba stres yapmayın ve olabildiğince bedeninizi yorucak harektlerden uzak durun.Gebelikte görülen kanamalar lekelenmeler dikkate alınmalı.Devamı gelirse lekelenmenin mutlaka doktora görünün..Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileğiyle

Gamze1453 bunu beğendi.
Gebelikte kanamasi olanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyin Kanamasi

Beyin Kanamasi

Beyin kanamalarının nedenleri arasında en sık rastlanılanı hipertansiyona bağlı beyin içi arter kanamasıdır (intraserebral kanama = serebral arter kanaması). Beyne ait damarsal hastalıklar arasında en kötü tabloya yol açan durum serebral arter kanamasıdır. Tipik özellikleri; yaşlı, şişman, erkek ve hipertansiyonu olan bir hastada ani baş ağrısı, bulantı, kusma ve hızlı gelişen tek taraflı...
  2. Gebelikte  diyabet olanlar

Gebelikte diyabet olanlar

gebelikte şeker hastalığı,hamilelikte şeker hastalığı,gebelikte diyabet,gebelikte diyabetin belirtileri,hamilelikte diyabetin tedavisi hakkında bilgiler Günümüzde diyabet hastalığı toplumda kalp ve damar hastalıkları gibi sık görülen hastalıklar listesinde ön sıralarda yer alıyor. Tip 1 diyabet insülinle tedavi edilirken, tip 2 diyabetin tedavisinde ilaç, diyet ve spor öneriliyor. Ancak...
  3. Mol Gebeliği (Üzüm Gebeliği )olanlar

Mol Gebeliği (Üzüm Gebeliği )olanlar

mol gebeliği nedir,mol gebeliği belirtileri,üzüm gebeliği nedir,üzüm gebeliği belirtileri,üzüm gebeliğinin tedavisi,üzüm gebeliği hakkında bilgiler Mol gebelik döllenme işlemi sırasında genetik bir hatanın sonucu olarak rahim içinde anormal doku büyümesine yol açar.Mol gebelikte trofoblast hücreleri, sağlıklı bir plesanta yerine açık üzüm salkımı görünümünde bir doku yığınına dönüşür.Mol...
  4. İkiz gebeliği olanlar belirtileriniz nelerdi?

İkiz gebeliği olanlar belirtileriniz nelerdi?

Çoğul gebelikler içinde en sık görülen ikiz gebeliklerdir. İkiz gebelikler doğal yollar ile oluşmuş her 80 gebeliğin 1’inde gerçekleşmektedir. Bu oran gebelik için ilaç tedavisi alanlarda ve özellikle de tüp bebek çalışmalarında daha da artmaktadır. İkizler tek yumurta ikizleri (monozigotik) ve çift yumurta ikizleri (dizigotik) olarak ikiye ayrılır. Monozigotlara "eş (identik)",...
  5. Gebelikte suyu fazla olanlar

Gebelikte suyu fazla olanlar

Suyu fazla olup doğum yapan veya şu an o durumda olanlar. Ne durumdasiniz?

Sayfayı Paylaş