gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebelikte kerevizin faydalarını yazacak kimse var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım kerevizin gebelikte faydası var mı kullanabilir miyiz merak ediyorum teşekkürler.

Gebelikte kerevizin faydalarını yazacak kimse var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kerevizin Faydaları

Kerevizin Faydaları

hamilelikte kereviz Kış aylarının en vitaminli ve faydalı sebzelerinden biri olan kerevizin faydaları konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler için gerekli olan bilgileri paylaşıyorum. Bitkisel tedavi yöntemleri dahilinde sıkça başvurulan bitkilerden birisi olan kereviz, vücut sağlığı açısından muazzam derecede önemli faydalar içermektedir. A,B ve C vitamini bulundurmakla birlikte fosfor ve...
  2. Kerevizin bilinmeyen süper faydaları burada

Kerevizin bilinmeyen süper faydaları burada

kereviz şifalı bitkisi, kerevizin faydaları, kerevizin yararları, ses kısıklığına ne iyi gelir, taş ve kum döktüren bitki. Kereviz A, B ve C vitaminleri fosfor, çinko, bakır, mangan ve selenyum minerallerini içeren besleyici değeri hayli yüksek bir besindir. Vücudun direncini arttıran kereviz bedeni güçlendirici toniktir. Zayıflama diyetlerinde doğal bir motivasyon ve enerji...
  3. Kerevizin Faydalarını Biliyor musunuz ?

Kerevizin Faydalarını Biliyor musunuz ?

Kereviz Nedir Kerevizin yararları Kereviz Neye İyi Gelir Pek çoğumuzun kendine has kokusu sebebiyle edvinden bile içeri sokmadığı , oysa pek çok faydası bulunan kerevizin faydaları hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz melekler :) Belki bu makalemizi okuyunca zorla da olsa bu sağlıklı sebzeyi tüketmeye çalışırsınız :tik: Maydanozgiller familyasından, kökleri ve yaprakları sebze...
  4. Haktan Kimdir, Resimleri var mı

Haktan Kimdir, Resimleri var mı

Haktan Kimdir, Resimleri var mı acaba sizin sitenizde? Bu adamın sesine ve duruşuna bayılıyorum eski bir tanıdığa benziyor zaten ve o sesi of off ki ne offf
  5. Hümeyra Kimdir, Resimleri var mı

Hümeyra Kimdir, Resimleri var mı

Selam kızlar sizden Hümeyra Kimdir diye bilgi istiyor ve mümkünse bir de Hümeyra Resimleri pAYLAŞIN BENİMLE şimdiden çok mersi kızlar.

Sayfayı Paylaş