gebe
  1. Özlmmm

Özlmmm Forum Okuru

Gebelikte lekelenme

Konu, 'Gebelik' kısmında Özlmmm tarafından paylaşıldı.

8 haftalık gebeym ve lekelenmelerim bsr normalmi acaba

Gebelikte lekelenme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte Kahverengi lekelenme yaşayan varmı?

Gebelikte Kahverengi lekelenme yaşayan varmı?

hamilelikte lekelenme hamilelikte kahverengi lekelenme gebelikte gebelikte kahverengi Hamiş arkadaşlar gebelikte kahverengi lekelennme yaşayan varmı aranızda? Bu durumu yaşayan varsa bilgi ve tecrübelerimizi paylaşırsak iyi olacağı kanısındayım. Benden günde bir iki kere kahverengi şeklinde lekelenme geliyor haliyle bu durum benim moralimi bozuyor doktorum progestan verdi onu kullanıyorum...
  2. Kızlar Gebelikte Lekelenme Ne Zaman Olur lütfen cevap

Kızlar Gebelikte Lekelenme Ne Zaman Olur lütfen cevap

Merhaba hanımlar size bir sorum olacak acaba Gebelikte Lekelenme Ne Zaman Olur bu konuda gebelik yaşamış yada hala gebelik yaşıyor olan arkadaşlarım bana cevap verirse çok sevinirim.
  3. Gebe Meleklerimize Gebelikte Lekelenme Hakkında Bilgiler

Gebe Meleklerimize Gebelikte Lekelenme Hakkında Bilgiler

Gebelikte Lekelenme Nedenleri Nelerdir Gebelik Döneminde Lekelenme Ne Zaman Olur Bebeklerini kucağına almak için gün sayan meleklerimize çok önemli bir konuda bilgi vermek istiyoruz melekler. Gebelikte Lekenlenme Nedenleri hakkında vereceğimiz bu bilgiler bebek bekleyen meleklerimiz için son derece önemli... Hamilelikte beklenen adet tarihi civarında normalden az, lekelenme tarzında...
  4. Gebelik te kahverengi akıntı lekelenme olurmu?

Gebelik te kahverengi akıntı lekelenme olurmu?

Bazen kadındaki akıntı miktarı ped kullanımı gerektirecek kadar fazla olabilir. Fizyolojik akıntı, rahimağzı salgılarıyla birlikte kendini sürekli olarak yenileyen vajina dokusundaki artıkların atılmasından ibarettir. Bu açıdan bakıldığında fizyolojik akıntının aslında önemli bir işlevi olduğu söylenebilir. GEBELİKLE İLGİLİ TÜM KONULAR AŞAĞIDAKİ LİNKTE...
  5. lekelenme

lekelenme

iyi günler 3 gündür adetim leke şeklinde oluyor nedeni nedir birde bu ay 3 defa adet oldum

Sayfayı Paylaş