gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebelikte limon testi nedir nasıl yapılır yaptıran var mı ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar limon testi diye bişey varmış hamile olduğunu gösteriyormuş bu testi daha önceden kullanan var ise tam olarak nasıl yapıldığını bana yazabilir mi, bulunduğumuz bölgeden hastenye ulaşmak baya bi zor en azından kendim evde yapayım diyorum lütfen yardımcı olun bana :S

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    limon testitide ne ya

3. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    şu ipe sürülen testmi?

4. HoshKız

HoshKız Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    18
    ınsanları canı cok fazla sıkılıyor bence?yenı arayıslar ıcersıone gırmıasler

5. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    yok artık ya ölüyü diriyi hallettik geldik limona nasıl bir mantıktır bu bir yaşıma daha girdim walla
    - - - Updated - - -

birde ipemi sürülüyor renkten mi belli oluyormuş:)

6. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    işleri güçleri olmadığından dır kesin.

Gebelikte limon testi nedir nasıl yapılır yaptıran var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. T4 hormon testi yaptıran var mı ?

T4 hormon testi yaptıran var mı ?

Kızlar pazartesi günü T4 hormon testlerinden yaptıracağım acaba daha önce yaptıran oldumu bu testi ne işe yarıyor neye bakıyorlar korkuyorum :S
  2. Gebelik Testi Nedir? Ne Zaman Gebelik Testi Yapılır ?

Gebelik Testi Nedir? Ne Zaman Gebelik Testi Yapılır ?

hamilelik testi ne zaman yapılmalıdır,gebelik testi en erken ne zaman yapılır,hamilelik testi ne zaman yapılır,gebelik testi nasıl yapılır Hamilelik şüphesinde her anne adayı gebelik testi yaptırmayı aklından geçirir peki gebelik testi ne zaman ve nasıl yapılmalıdır. Hamilelik sonrası 4 günü geçmiş döllenmiş yumurta HCG adı verilen bir hormon salgılar.Bu HCG hormonuna insan koryon...
  3. limonla gebelik testi yapanlar

limonla gebelik testi yapanlar

merhaba melekler limonla yapılan bir gebelik testi varmış diye duydum hakkaten böyle birşey varmı varsa nasıl yapılıyor ve kesin sonuç veriyormu aranızda limonla gebelik testi yaparak olumlu sonuç alan oldumu
  4. Gebelikte dandy walker  testi

Gebelikte dandy walker testi

Beyinciğin gelişimini etkileyen ve genelde prognozu kötü olan bir anomalidir.Beyinciğin vermis adı verilen bölümü izlenemez ve 4 ventrikülde belirgin genişleme izlenir.18. haftadan önce tanı konması genelde mümkün değildir.Bazı vakalar doğumda da bulgu vermeyebilir ancak vakaların %75 inde 3 yaşa gelene kadar ağır hidrosefali oluşur.Bu bebeklerin normal bir yaşam sürmesi mümkün olmadığından...
  5. İdrar  testi negatif  çıktı yinede hamile olabilirmiyim?

İdrar testi negatif çıktı yinede hamile olabilirmiyim?

Anne olmak bir çok bayanın hayali olduğu gibi,çocuk istemeyen çiftler içinde kabus olabiliyor.Evde test yaptım negatif hamile değilmiyim diye bize sık yöneltilen bu soruya açıklık getirelim.Gebelik belirtilerini yaşıyorsnuz, test yaptınız ve testiniz negatif.Testi erken yapmanız sonucu etkiler.Bu yüzden yukarda belirttiğimiz gibi testi mutlaka mens gecikmesi olduğunda yapılmalısınız.Testi...

Sayfayı Paylaş