gebe
  1. Ozge01

Ozge01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Gebelikte Meme ağrısı

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında Ozge01 tarafından paylaşıldı.

Selam kizlar. Benim adetime 3 - 4 gün var. 4 gun once memelerimde ağrı hissettim ve içten içe yanma hissi de oluyor. Daha once adetime yakın dahi olsa boyle yasamazdm bu ağrıyı. Korkuyorum acaba gebelik belirtisi mi diye Siz ne düşünüyorsunuz bu durumda ?

Gebelikte Meme ağrısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte göbek ağrısı

Gebelikte göbek ağrısı

hamilelikte göbek deliği ağrısı gebelikte göbek deliği ağrısı hamilelikte gebelikte Herkese slm,ben yeni katıldım bu siteye ve herkesin sanki birbirini tanıyormuş gibi konuşması paylaşması çok hoşuma gitti.Bişey sorucam gebeliğin ilk aylarında göbek deliği ağrıyan var mı??Gerçi hamile olup olmadığımı da bilmiyorum sadece belirtiler var ama hayırlısı artık.Cevap verirseniz sevinirim
  2. Meme ağrısı neden olur?

Meme ağrısı neden olur?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Gögüslerim çok hassas hamilemiyim?

Gögüslerim çok hassas hamilemiyim?

Bir çok bayan anne olmak için heyecanlanıyor.Vücudunda olan her küçük değişikliği gebeliğe yorumluyor.Gebeliğin ilk belirtisi beklenen menste gecikme olmasıdır.Bundan öncesi belirtiler yanıltıcı olabilir.Yanıltıcı olan belirtilerden biride gögüslerde olan ağrı ve hassasiyettir.Gögüslerdeki ağrı ve hassasiyet mense yakın dönemde de olmaktadır. GEBELİKLE İLGİLİ TÜM KONULAR İÇİN LİNKE...
  4. gebelik belirtisi sırt ağrısı

gebelik belirtisi sırt ağrısı

Merhabalar . Yumurtlama günümü tespit edip iliski yasadik esimle. uzerinden henüz 5 gün gecti. ve bugun dayanılmaz sırt ağrısı çekiyorum . sizce gebelik belirtisi olabilirmi ? yani henuz erkenmi belirtiler icin ? böyle bi durum yaşayanınız varmi ?
  5. Gögüs ağrısı gebelik belirtisimi?

Gögüs ağrısı gebelik belirtisimi?

Göğüslerinizdeki değişiklik hamileliğin ilk belirtisi olarak göze çarpıyor. Hamileliğiniz sırasında göğüsleriniz büyümeye başlıyor ve duyarlılığı (hassasiyeti) artıyor. Meme hassasiyeti en yaygın gebelik belirtilerinden biri olarak göze çarpıyor. Hamileliğinizin 4. haftası ve 7. haftasından göğislerinizdeki hassasiyet maksimum düzeye çıkar ve 38. haftadan itibaren göğüslerinizden sıvı...

Sayfayı Paylaş