gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebelikte Mide Bulantısı Nasıl Geçer lütfen yardım edin!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar ben 3 aylık hamileyim ve mide bulantılarından ne yatabiliyorum ne de yemek yiyebiliyorum bu mide bulantıları nasıl geçer lütfen yardım edin siz hamile hanımlar Gebelikte Mide Bulantısı Nasıl Geçer bana da söyleyin:(

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gebelikte Mide Bulantısı Nasıl Geçer lütfen yardım edin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelikte kanama,lütfen yardım edin..

gebelikte kanama,lütfen yardım edin..

8 aylık hamilelikte kanama slm bayanlar 6haftalık gebeyim ve dün sıvımla beraber hafif kahve rengimsi leke geldi.bugünde lavobada pembemsi kan geldi.doktora gittim vajinal ultrason yaptı herşey normal dedi progestan verdi.yinede korkuyorum,aynı durumu yaşayan varsa yardım etsin.neyapmalıyim?
  2. Gebelik mide bulantısı ne zaman geçer

Gebelik mide bulantısı ne zaman geçer

gebelikte mide bulantısı ne zaman geçer hamilelikte mide bulantısı ne zaman geçer hamilelik mide bulantısı ne zaman geçer hamilelikte mide bulantısı ne kadar sürer gebelikte mide bulantısı ne kadar sürer buyrun bu yazımızda hepsini öğrenelim arkadaşlar. Az önce sizlere hamilelikte mide bulantısı ne zaman başlar diye bilgiler aktarmıştık. Şimdi ise gebelik mide bulantısı ne zaman geçer diye...
  3. Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim yardım edin lütfen

Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim yardım edin lütfen

Arkadaşlar ben Tivibu Şifremi unuttum ve kesinlikle bu şifreyi hemen hatırlamam ya da öğrenmem lazım acaba Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim bu konuda bilgisi olan varsa yazsın bana
  4. Bilgisayarın Anakartını Nasıl Öğrenirim lütfen yardım edin

Bilgisayarın Anakartını Nasıl Öğrenirim lütfen yardım edin

arkadaşlar ben bilgisayarımın anakart modelini öğrenmek istiyorum acaba kasayı açmadan bilgisayarın anakartını nasıl öğrenebilirim? Bu konuda bilgisi olan varsa bana yardımcı olsun lütfen.
  5. hamile miyim? LÜTFEN YARDIM EDİN!!!

hamile miyim? LÜTFEN YARDIM EDİN!!!

iyi günler melekler. adetlerim genellikle 3-4 gün önce gelir. mesela nisan ayında 18.de geldi. mayısta da 14.de gibi. bu ayda erken gelmesi gerekiyordu. benim sorum şu göğüslerim düşücekmiş gibi ağrı. midem bul. ayaklarım ağrı. çok halsizim kabızım bir haftadır kasıklarımda çok ağrıyor. 4 gün önce kalem test yaptım 2 çizgi çıktı. ama 2. si silikti.yardımınıza ihtiyaçım var

Sayfayı Paylaş