gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gebelikte Sinir Bozan Durumlar

Konu, 'Gebelik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gebelikte sinir bozukluğu, hamilelikte sinir bozukluğu, hamilelik psikolojisi
    Sevgili melekler, gebelik dönemi sinirlerin aşırı derecede hassas olduğu bir dönemdir. Bu dönemde gereksiz alınganlıklar, endişeler, ağlama krizleri ve sinir bozuklukları baş gösterebilir. Ancak bunlar geçicidir. Önemli olan bu dönemi mümkün olduğunca stresten uzak ve sakin geçirebilmektir. Tabi başta eşimiz de olmak üzere etrafımızda bulunan insanların da anlayışlı ve hoşgörülü olmaları gerekir. Aşağıdaki makalede gebelikte sinir bozan 6 durumu Psikolog Ferahim Yeşilyurt anlatıyor...

gebe.jpg

Gebelikte Sinir Bozan Durumlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinirimi bozan olaylar

Sinirimi bozan olaylar

1- Radyonun yanında durduğunuzda sesin pürüzsüz bir şekilde çıkıp, radyonun yanından ayrıldığınızda cızırdamaya başlaması. 2- Markette ödeme kuyruğunda önlerde bir yer kapmışken, arkanızdakilerin yeni açılan bir kasaya hücum etmeleri. 3- Size '' sana bir soru sora bilirmiyim? '' diye soranlar. 4- Arkanızdaki arabanın şoförünün sırf bir yaya'ya yaya geçidini kullanması için izin...
  2. Orucu Bozan Durumlar Kısa  bilgi istiyorum

Orucu Bozan Durumlar Kısa bilgi istiyorum

Selam arkadaşlar oruç yaklaşıyor ve ben sizlerden Orucu Bozan Durumlar hakkında benimle bu sayfadan kısa bilgi paylaşmanızı rica ediyorum. Şimdiden Orucu Bozan Durumlar Kısa bilgiler için çok tşkler.
  3. namaza başladım namazı bozan durumlar nelerdir öğrenebilirmiyim

namaza başladım namazı bozan durumlar nelerdir öğrenebilirmiyim

Melekler merhaba, Allah kabul ederse namaza başladım yeni. Öğrenmeye çalışıyorum inceliklerini ve namazı bozan durumlar hakkında bilgi almak istiyorum sizlerden. Dua ile...
  4. Gebelikte tehlikeli durumlar nelerdir?

Gebelikte tehlikeli durumlar nelerdir?

hamilelikte sakıncalı durumlar,gebelikte yapılmaması gerekenler,hamilelikte yapılmaması gerekenler,hamilelikte tehlikeli durumlar,hamileyim nelerden sakınmalıyım,hamilelik hakkında bilgiler Her anne adayı hamileliğinin sorunsuz geçmesini ve bebeğinin herhangi bir problem oluşmadan dünyaya gelmesini ister. Çoğu zaman da hamilelik,.. Her anne adayı hamileliğinin sorunsuz geçmesini ve...
  5. Orucu bozan ve bozmayan durumlar

Orucu bozan ve bozmayan durumlar

Ağzın içindeki çürük dişe konan ilaç, orucu bozmuyor da, dil altına konan hap, niçin orucu bozuyor? Vücuttaki sağlam deriye konan ilaç emilse bile orucu bozmuyor da, ağızdaki sağlam deriye konan ilaç emildiği için niye orucu bozuyor? CEVAP Dilaltındaki deri, vücudun dışındaki deri değildir. Yumuşak, kaygan bir dokudur. Tıpta buna mukoza deniyor. Çok farklı özelliğe sahiptir. Birbiri ile asla...

Sayfayı Paylaş