gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebelikte Şişkinlik Nedenleri neler olabilir?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar Gebelikte Şişkinlik Nedenleri neler olabilir acaba bu konuda siz hamile hanımlardan bilgi ve öneri bekliyorum çok şişkinliğim var benim:(

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gebelikte Şişkinlik Nedenleri neler olabilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mide bulantısı,midede gaz,şişkinlik bulantı,kusmanın nedenleri nedir

mide bulantısı,midede gaz,şişkinlik bulantı,kusmanın nedenleri nedir

midede gaz ve bulantı mide bulantısı,midede gaz,şişkinlik bulantı,kusmanın nedenleri nedir
  2. Baş dönmesinin nedenleri neler olabilir?

Baş dönmesinin nedenleri neler olabilir?

Arkadaşalr Baş dönmesinin nedenleri neler olabilir acaba
  3. Gebelikte Büyük Abdestin Siyah Olması nedenleri ne olabilir kızlar!

Gebelikte Büyük Abdestin Siyah Olması nedenleri ne olabilir kızlar!

Gebelikte Büyük Abdestin Siyah Olması nedenleri nedir kızlar bu normal mi lütfen çok acil cevap verin korkmaya başlıyorum:S
  4. Panik Atak Nedenleri ne olabilir?

Panik Atak Nedenleri ne olabilir?

Panik Atak Nedenleri nelerdir neden Panik Atak hastalığı çıktı bende nedenlerini yani bu hastalığa sebep olan nedenleri çok merak ediyorum bilgisi olan bana yazsın:S
  5. Dış gebelik nedenleri nelerdir?

Dış gebelik nedenleri nelerdir?

20-30 yıl öncesine göre günümüzde dış gebelik (ektopik gebelik) sıklığında artış izlendiği bildirilmektedir. İnsanda döllenme olayı kadının tüp organında gerçekleşir. Normalde burada döllenen yumurtanın ilerleyerek rahim içerisine gelemesi ve buraya yerleşmesi gerekir. Döllenmiş yumurtanın (zigot) ilerlememesi ve tüpte kalarak buraya yerleşmesi durumunda dış gebelik meydana gelir. Bu duruma...

Sayfayı Paylaş