gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebelikte Süt Tüketimi ne kadar olmalı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben 3,5 aylık hamileyim ve dr bana süt iç dedi bende içiyorum hatta bazen hoşuma gidiyor fazla içiyorum. Az öncede aklıma bişey takıldı acaba sütün fazlası gebelikte zararlı olabilir mi diye:S Sizce Gebelikte Süt Tüketimi ne kadar olmalı

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gebelikte Süt Tüketimi ne kadar olmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik arası süre ne kadar olmalı

gebelik arası süre ne kadar olmalı

iki doğum arası ne kadar olmalı iki hamilelik arası gebelik süre sezeryan süre sezeryan doğum aralığı Emzİren Anneleri Destekleme ve Aile Sağlığını Koruma Derneği tarafından Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde düzenlenen ‘Gebelik ve Emzirme Döneminde Anne ve çocuk Beslenmesi’ konulu panelde, çocuğun bir aile ortamında yetiştiğini, çocuğun yetişmesinde en önemli etkenin anne olduğu...
  2. Gebelikte süt tüketimi yapıyormusunuz?

Gebelikte süt tüketimi yapıyormusunuz?

gebelikte süt tüketimi süt içmek Merhaba kızlar, ben malesef hamileliğim boyunca süt içemedim nedeni ise içtiğim anda midem bulanıyordu benım gıbı bır durum yasıyan varmı sutu sademı ıcıyorsunuz farklı karısımlar yapıyormuuydunuz?
  3. Gebelikte Bebeğin Kilosu ne kadar olmalı sizce?

Gebelikte Bebeğin Kilosu ne kadar olmalı sizce?

Gebelikte Bebeğin Kilosu ne kadar olmalı? Bu konuda başından gebelik geçmiş kişiler bildiklerini yazarsa çok ama çok sevinirim. Şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  4. Yenidoğan Bebekler İçin Günlük Süt Tüketimi Miktarı Ne Kadar Olmalıdır ?

Yenidoğan Bebekler İçin Günlük Süt Tüketimi Miktarı Ne Kadar Olmalıdır ?

Yeni Doğan Bebek Günlük Süt İhtiyacı Ne Kadardır Günlük Süt İhtiyacı Yeni Doğan Bebek İçin Sevgili melekler, bebekler ilk doğduklarında sürekli ağlarlar. İlk zamanlar bu ağlamaların sebebini bulamayan taze anneler zaman içinde bebeklerinin dilini kolaylıkla çözerler. Taze annelerin akıllarına takılan bir sorun da Yeni Doğan Bebek Günlük Süt İhtiyacı Ne Kadardır sorusudur. Bu sayfamızda...
  5. Hamilelikte neden süt tüketilmeli?

Hamilelikte neden süt tüketilmeli?

Hamile olduğunu çevresine söyleyen bir kadın bir anda büyük bir bilgi ve öneri bombardmanına maruz kalır. Aile büyükleri başta olmak üzere daha önce bir hamilelik deneyimi geçiren çevredeki herkes kendi bildiği doğruları yeni hamileye empoze etmeye çalışır. Bu önerilerden en sık karşılaşılanlardan birisi de kuşkusuz süt içmektir. Hamile kadının çevresindeki ilgili ya da ilgisiz herkes onun...

Sayfayı Paylaş