gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Gebelikte süt tüketimi yapıyormusunuz?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

gebelikte süt tüketimi süt içmek Merhaba kızlar,
    ben malesef hamileliğim boyunca süt içemedim nedeni ise içtiğim anda midem bulanıyordu
    benım gıbı bır durum yasıyan varmı
    sutu sademı ıcıyorsunuz farklı karısımlar yapıyormuuydunuz?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ben sütten nefret ederim, yani sade sütten. O yüzden bebek beklediğim süre boyunca hergün 1 bardak sütü burnumu tıkayarak bir dikişte içtim mecburen. Herşey bebeklerimiz için değil mi ? :)

Gebelikte süt tüketimi yapıyormusunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soğuk Günlerde Süt Tüketin

Soğuk Günlerde Süt Tüketin

Her yaş grubu için soğuk günlerin en güzel besini sütün bol bol tüketilmesini öneriyor. 2 bardak süt ise hastalıklardan koruyor. Uzmanlar, vücut direncinin azaldığı soğuk günlerde çocukların günde 1 bardak, yetişkinlerin ise 2 bardak ılık süt içmeleri halinde bir çok hastalıktan korunacağını belirtiyor. Sütün organizmanın büyüme ve gelişimi için gerekli olan besin öğelerinin tamamına...
  2. Hamileler Bol Bol Süt Tüketin

Hamileler Bol Bol Süt Tüketin

gebelikte sütün faydaları hamilelikte sütün faydaları Sütün faydalarını bilmeyen yoktur ama bakın hamile olanlar için ne kadar da büyük önem taşıyor.Gebelikte bol bol süt tüketin Melek'ler Anne adayları bebeğinizin zehirlenmesini istemiyorsanız günde 5 porsiyon veya üstü süt ve süt ürünleri tüketmelisiniz. Hipertansiyonu olan gebeliklerde sık görülen Preeklampsi vücudun organlarına...
  3. Lohusayken Bol Bol Süt Tüketin !

Lohusayken Bol Bol Süt Tüketin !

lohusa beslenmesi süt tüketimi doğumdan sonra beslenme ile ilgili bilgiler burada melekler. Doğum yaptıktan sonra bebeğinizi de siz besleyeceğiniz için yemenize içmenize dikkat etmeniz gerekmektedir melekler. :) Hem sizin toparlanabilmeniz hem de bebeğinizin sağlıklı beslenmesi açısından lohusa beslenmesi büyük önem taşır. Bebeğinizi emzirirken sizin de gıdanızı tam olarak almanız kısa zamanda...
  4. Gebelikte Süt Tüketimi ne kadar olmalı

Gebelikte Süt Tüketimi ne kadar olmalı

Merhaba ben 3,5 aylık hamileyim ve dr bana süt iç dedi bende içiyorum hatta bazen hoşuma gidiyor fazla içiyorum. Az öncede aklıma bişey takıldı acaba sütün fazlası gebelikte zararlı olabilir mi diye:S Sizce Gebelikte Süt Tüketimi ne kadar olmalı
  5. Hamilelikte neden süt tüketilmeli?

Hamilelikte neden süt tüketilmeli?

Hamile olduğunu çevresine söyleyen bir kadın bir anda büyük bir bilgi ve öneri bombardmanına maruz kalır. Aile büyükleri başta olmak üzere daha önce bir hamilelik deneyimi geçiren çevredeki herkes kendi bildiği doğruları yeni hamileye empoze etmeye çalışır. Bu önerilerden en sık karşılaşılanlardan birisi de kuşkusuz süt içmektir. Hamile kadının çevresindeki ilgili ya da ilgisiz herkes onun...

Sayfayı Paylaş