gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebelikte Tansiyon Düşüklüğü Tedavisi nasıl olmalı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar 6 aylık hamileyim ve tansiyon problemi yaşıyorum aranızda benim gibi Gebelikte Tansiyon Düşüklüğü yaşayanlar varsa bana Gebelikte Tansiyon Düşüklüğü Tedavisi hakkında bilgi verirse çok sevinirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gebelikte Tansiyon Düşüklüğü Tedavisi nasıl olmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşa Göre Tansiyon Değeri Nasıl Olmalı ?

Yaşa Göre Tansiyon Değeri Nasıl Olmalı ?

Yaşlara Göre Tansiyon Değerleri Yaşa Göre Tansiyon Değerleri Kaç Olmalı Kanın damar duvarını zorlaması olarak tarif edebileceğimiz tansiyon, her yaşa ve gün içinde ki zaman aralıklarına göre değişim gösterir melekler :) Bu yazımızda tansiyon değerleri hakkında sizleri kısaca bilgilendiriyoruz.. Yetişkinlerde normal sistolik tansiyon 90-140 mmHg aralığındadır.Normal yetişkin diyastolik...
  2. Gebelik Döneminde Beslenme Nasıl Olmalı ?

Gebelik Döneminde Beslenme Nasıl Olmalı ?

gebelik döneminde beslenme gebelik döneminde beslenme menüsü Uzun bir süreç olan gebelik döneminde bazen anneler huzursuz olabilirler melekler :) Bunun sebebi ne tür bir beslenme düzenini uygulayacakları konusunda kararsız kalmaları, bebeğim yeterince besleniyor mu sorusunu sürekli kendilerine sorup, telaş etmeleridir. Bu yazımızda bu korkularınıza bir son veriyor ve gebelik döneminde...
  3. Hamilelikte tansiyon düşüklüğü nedenleri ve tedavisi burada melekler

Hamilelikte tansiyon düşüklüğü nedenleri ve tedavisi burada melekler

Gebelikte Tansiyon Düşüklüğü Tedavisi Gebelikte Tansiyon Düşüklüğü Nedenleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve gebelikte tansiyon sorunu çeken siz sevgili misafirler, bu yazımızda gün içersinde bize gebelikte tansiyon düşükülüğü tedavisi nasıl olmalı diyen misafirimizin sorunu yanıtlıyor ve gebelik sorunları arasında yer alan tansiyon problemlerini konu alıyoruz. Gebelikte düşük tansiyon...
  4. Gebelikte Uykusuzluk Tedavisi nasıl olmalı

Gebelikte Uykusuzluk Tedavisi nasıl olmalı

Merhaba arkadaşlar 6 aylık hamileyim ve uykusuzluk sorunu yaşıyorum bir türlü uyuyamıyorum gözlerimi tam kapatıyorum daldığım anda geri kalkıyorum bu normal bir durum mu sizce? Aranızda benim gibi bu sorunu yaşayıpta Gebelikte Uykusuzluk Tedavisi gören varsa bana yazsın lütfen.
  5. Gebelikte yüksek tansiyon anneyi zehirlermi?

Gebelikte yüksek tansiyon anneyi zehirlermi?

Tansiyon, akan kanın damarların duvarlarına yaptığı basınçtır. Basınç çok arttığında ortaya çıkan duruma yüksek tansiyon (hipertansiyon) denir. Gebelikten önce oluşan yüksek tansiyonun birçok sebebi vardır. Genetik faktörler, gıda rejimi ve yaşam tarzının bu hastalıkta rolü olduğu düşünülür ama oluşmasına başka kronik koşulların da katkısı olabilir. Yüksek tansiyonu olan kadınların çoğu...

Sayfayı Paylaş