gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gebelikte Tüy Dökücü Kullanmak Zararlı mı?

Konu, 'Gebelik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gebelikte tüy dökücü kullanmak, gebelikte tüydökücü, hamilelikte tüy dökücü kullanmak

Sevgili melekler, gebelikle birlikte sağlığımıza daha fazla dikkat ederiz. Vücudumuzda meydana gelen değişikliklerden biri de vücuttaki tüylenmelerdir. Bu ibi durumlarda vücudun gittikçe ağırlaşmasıyla da tüylerin alınmasında kullanım kolaylığı sebebiyle tüy dökücü kremlerin uygun olup olmadığı merak edilir. İşte bu önemli sorunun cevabı....

gebelik.jpg

Gebelikte Tüy Dökücü Kullanmak Zararlı mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gutto tüy dökücü

Gutto tüy dökücü

gutto tüy dökücü nora tüy dökücü gutto forum azaltıcı krem azaltıcı Gutto tüy dökücünün, geçmişten bugüne kadar, istenmeyen tüylere ağrısız , iğnesiz kullanımı ile orta doğuda ve uzak doğuda kadınların ve erkeklerin gözbebeği haline gelmiş bir üründür. Yeni doğmuş bebeklerin koltuk altı ve diğer bölgelerine sürülerek ileride tüylenmememesine...
  2. tüy dökücü kremm kullananlarr

tüy dökücü kremm kullananlarr

tüy dökücü kremler nasıl kullanılır etkileri nasıl tüylerimden nasıl kurtulabilirim hakkında genel bilgiler burda melekler Güzelliğin ve estetiğin vazgeçilmez ön koşulu olarak görülen pürüzsüz bir teni gölgeleyen aşırı tüylenmeyi ağrısız ve sızısız olarak nasıl önleyebilirz benim aklıma gelenn tüy dökücü kremlerr siz meleklerden yardım istiyorummm lütfen bu tüy dökücü kremleri...
  3. Gebelikte Tarlusal Kullanımı Zararlı mı ?

Gebelikte Tarlusal Kullanımı Zararlı mı ?

Bu konu; Gebelikte Tarlusal Kullanımı Zararlı mı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bebek sahibi olmak isteyen ve bunun için bekleyen meleklerimizin sorularından yola çıkarak bu konuyu açıyoruz. Zira regli birkaç gün geçen ve buna rağmen idrar teslerinde silik çizgiyi görenler acaba tarlusal almaya devam etsem mi diye soruyorlar. Bu arkadaşlarımız reglerini ancak ilaçla...
  4. Adet Geciktirici İlaç kullanmak Zararlı mı?

Adet Geciktirici İlaç kullanmak Zararlı mı?

bu konu adet geciktirici ilaçların yan etkileri hakkında bilgiler içermektedir. Bazı bayanlar adet günlerini özel nedenlerden dolayı ertelemek isterler. Bunu yaparken de adet geciktirici ilaçlar kullanılır. Adet geciktirici ilaç kullanan birçok bayanın merak ettiği sorulardan birisi olan ilaçların yan etkileri ile ilgili merak ettiğiniz bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Adet geciktirici...
  5. TÜY DÖKÜCÜ KREM

TÜY DÖKÜCÜ KREM

meraba ben vajina bölgemdeki tüyleri tüy dökücüyle alıyorum sonra yanma kızarıklık oluyor bir zararı olurmu ?

Sayfayı Paylaş