gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Gebelikte Üçüncü Haftada Yaşanan Değişiklikler

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gebelikte üçüncü hafta gebelikte üçüncü hafta belirtileri gebelikte üçüncü hafta bebeğin gelişimi

Hamile kaldığınızı öğrendiğiniz andan itibaren artık siz de bir anne adayı olarak gebeliğin bir takım belirtilerini yaşamaya başlarsınız. Hamilelikte üçüncü haftada yaşanan değişiklikler ve belirtiler hakkında merak ettiğiniz bilgiler sizlerle...

Hamileliğin 3. haftasında aslında tam anlamıyla bir gebelikten söz edilmez. Gebelik genelde 4. haftadan itibaren başlar. Anne karnında bebek henüz hamileliğin 3. haftasında oluşmamıştır.

BU haftada Embriyo kendisi için hazırlanmış olan rahim içerisinde yerleşebileceği uygun bir yer seçer.Bu seçim işlemine implatasyon denir.

BU haftada annede lekelenme tarzında kanamalar oluşabilir. Bu de bebeğin rahme tutunmasının bir belirtisidir.

Gebelikte Üçüncü Haftada Yaşanan Değişiklikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. haftalarla gebelik

haftalarla gebelik

bebek ultrasonda ne zaman belli olur hamilelik dışardan ne zaman belli olur ultrasonda bebek 1. Hafta Çoğu insan için şaşırtıcı olmakla birlikte gebeliğin başlangıcı olarak, gebe kalınan ilişkinin olduğu gün değil, bundan yaklaşık 14 gün öncesi yani son adet kanamasının ilk günü (SAT) kabul edilir. Bu durumda kanamanızın başladığı bugün istatistiksel anlamda gebeliğiniz başlamıştır. Bu...
  2. Üçüncü Haftanın Konuğu *MaWi Röportajı

Üçüncü Haftanın Konuğu *MaWi Röportajı

haftanın konuğuna sorular haftanın konuğu soruları 1- Nickiniz belli "*Mawi" peki gerçek isminiz nedir ?. Prosedür gereği sadece nickimi kullanıyorum.:) 2- Sitedeki mesajlarınızdan birinde eşinizle aynı yaşta olduğunuzu söylemiştiniz?Kaç diye sormuyorum ama acaba doğru mu hatırlıyoruz ?. Her yaşın kendine göre bir güzelliği vardır eşimin gerçek yaşı 37 dir Kimlikte farklıdır bende...
  3. Gebelikte Yaşanan Böbrek Hastalıkları

Gebelikte Yaşanan Böbrek Hastalıkları

gebelikte yaşanan böbrek hastalıkları, nedir, belirtileri, tedavisi, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Gebelikte , böbreklerde en çok yaşanan problemler sık idrara çıkma ve enfeksiyon sorunudur. lk üç aylık dönemde böbreklerin fonksiyonu % 50 artar ve gebelik sonuna dek böbrekler fazla çalışmaya devam eder. Gebelik döneminde idrar yollarına ait en...
  4. 33. Gebelik haftasında annedeki değişiklikler

33. Gebelik haftasında annedeki değişiklikler

Ben 33. haftamı bitirmek üzereyim,artık çok yorulmaya başladım,ara ara sancılar olmaya başladı,sebebi bebeğin büyümesiyle böbreklere yapılan baskıymış,ve mide bulantılar tansiyon düşüklüğünden kaynaklı oluyomuş,yaz mevisimi olduğu için biraz bitkin geçiyo,bir anönce dolsun zaman artık :) arkadaşlar sizde paylaşın durmunuzu :) bakalım başka neler oluyormuş...
  5. Gebelikte Üçüncü Haftada Neler Olur?

Gebelikte Üçüncü Haftada Neler Olur?

Bu konu gebelikte ücüncü haftada olan değişiklikler hakkında bilgilere yer vermektedir. Gebelik kesinleştikten hemen sonra artık hamilelikle ilgili belirtileri ve değişimleri yaşamaya başlarsınız. Gebelikte üçüncü ay en erken dönem olarak kabul edilir. Henüz hamilelik çok yeni olması ile birlikte bazı değişimleri de yaşamaya başlarsınız. Peki gebelikte üçüncü haftada oluşan değişiklikler...

Sayfayı Paylaş