gebe
  1. boykam

boykam Forum Okuru

GEBELİKTE ÜSTÜNE GÖRENLER YARDIM

Konu, 'Kadınlar' kısmında boykam tarafından paylaşıldı.

ADETİM AYIN 25 İ FAKAT DÜN ADET OLDUM (21 INDE) AÇIK KIRMIZI ÇOK AZ GELDİ. PED KOYDUM SABAH HİÇBİRŞEY YOK ŞUANDA LEKE GİBİ. KARNIMDA ŞİŞLİK OLURDU NORMALDE ŞİŞLİKTE YOK. SADECE GÖGÜSLERİM ŞİŞ VE AĞRIYOR AMA KARNIMDA NE ŞİŞLİK NEDE AĞRI VAR. ÜSTÜNE GÖRME BÖYLE BİRŞEYMİ.

GEBELİKTE ÜSTÜNE GÖRENLER YARDIM konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Kırdar - Üstüme Basıp Geçme Yar

Gökhan Kırdar - Üstüme Basıp Geçme Yar

Bıraksanda elimi Sevgin bana yeter Susarım öpüşüne Avunur da söylemem Belki yalandır oyundur Derim ya, yine de korku basar Yazık ki agır agır Çökmüş yüregine Nefret degil mi bu Yalan sevişmeler Sen degilsin sanki yarısı Yatagımın Üşürüm sarılsam bile İsyanım yanışıma ölüm bile Susuyor Ardına dönüp giden senmisin A kadın Gururum yere düser Yeter ki bak yüzüme Üstüme basıp geçme Yar
  2. Yardım edin, gebelikte ateşş:((

Yardım edin, gebelikte ateşş:((

Merhaba arkadaşlar, Ben 6 haftalık hamileyken grip oldum, doktora gittim, istirahatle geçer dedi ama o gece ateşim çıktı, ilk gün 38'i bulmadı, ama ikinci gün 38.4 civarında bi on-onbeş dakka kadar kaldı, duş-soğuk kompressle düşürdüm tekrar. sonra da parol attım. İlacın olumsuz etkisi olmayacağını biliyorum da ateş bebeğe bişey yapmış mıdır? Var mı ilk üç ayında ateşlenen? Ateşi de nasıl...
  3. Gebelikte Üstüne Görmek Nedir?

Gebelikte Üstüne Görmek Nedir?

hamilelikte üstüne görme nedir,gebelikte üstüne görme,üstüne görmenin belirtileri,gebelikte üstüne görme nasıl anlaşılır,hamilelik belirtisi üstüne görme hakkında bilgiler Üstüne görmek, hamileliğin başlangıcında gebeliğin rahim iç tabakasına yerleşmesinden kaynaklanan bir kanamadır.Bu kanamaya implantasyon kanaması adı da verilir. Ancak üstüne görmek, her gebelikte görülmez. Üstüne...
  4. Üstüne görme durumu yaşayan varmı?

Üstüne görme durumu yaşayan varmı?

Üstüne görmek, adet kanaması değildir.Gebeliğin rahim iç tabakasına yerleşmesinden kaynaklanan bir kanamadır.Adet kanaması gibi yoğun olmaz.Genelikle lekelenme şeklinde olur. Anne adayı hamile olduğunun farkında olmadığı için bunu adet kanaması sanır. Yaklaşık gebelik iki aylık olduğunda, bu sefer adet görmeyince fark eder hamile olduğunu. Tüm gebeliklerde bu kanama gerçekleşmez. Üstüne adet...
  5. Gebelik olabilirmi? üstüne görme olabilirmi?

Gebelik olabilirmi? üstüne görme olabilirmi?

Merhabalar temmuz17de arkadan kısa süreli ilişkiye girdim (2 3 dakika en çok) ama boşalma falan olmadı zevk suyu tükürükle birlikte akıp vajinaya sızmış olabilr diye korkuyoruz ancak ilişkiden sonra vajinayı kilotla sildik ve sonra hep ayakta kaldık 30 -31 temuzda ise adet kanaması geldi ancak kan kırmızı ve pıhtılıydı ilk günü 2ped doldurcak kadar geldi ve git gide azaldı 3agustosda kanama...

Sayfayı Paylaş