gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebelikte Uykusuzluk Tedavisi nasıl olmalı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar 6 aylık hamileyim ve uykusuzluk sorunu yaşıyorum bir türlü uyuyamıyorum gözlerimi tam kapatıyorum daldığım anda geri kalkıyorum bu normal bir durum mu sizce? Aranızda benim gibi bu sorunu yaşayıpta Gebelikte Uykusuzluk Tedavisi gören varsa bana yazsın lütfen.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gebelikte Uykusuzluk Tedavisi nasıl olmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik süresince beslenme nasıl olmalıdır

Gebelik süresince beslenme nasıl olmalıdır

gebelikte beslenme, sağlıklı beslenme, neler yenmeli, nasıl beslenmeli gibi merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı burada arkadaşlar. Gebelik süresince nasıl beslenmeli, neler yenmeli; buyrun bu yazımızda öğrenelim Melek'ler. Çocuğun sağlıklı doğmasında annenin beslenmesinin önemi çok büyüktür.Gebelik öncesi ve gebelik sırasında yetersiz beslenen hanımlarda ölü veya erken doğum...
  2. Gebelik Döneminde Beslenme Nasıl Olmalı ?

Gebelik Döneminde Beslenme Nasıl Olmalı ?

gebelik döneminde beslenme gebelik döneminde beslenme menüsü Uzun bir süreç olan gebelik döneminde bazen anneler huzursuz olabilirler melekler :) Bunun sebebi ne tür bir beslenme düzenini uygulayacakları konusunda kararsız kalmaları, bebeğim yeterince besleniyor mu sorusunu sürekli kendilerine sorup, telaş etmeleridir. Bu yazımızda bu korkularınıza bir son veriyor ve gebelik döneminde...
  3. Gebelikte Tansiyon Düşüklüğü Tedavisi nasıl olmalı

Gebelikte Tansiyon Düşüklüğü Tedavisi nasıl olmalı

Arkadaşlar 6 aylık hamileyim ve tansiyon problemi yaşıyorum aranızda benim gibi Gebelikte Tansiyon Düşüklüğü yaşayanlar varsa bana Gebelikte Tansiyon Düşüklüğü Tedavisi hakkında bilgi verirse çok sevinirim.
  4. burun kanaması tedavisi nasıl olmalı

burun kanaması tedavisi nasıl olmalı

Zaman zaman burun kanaması yaşıyordum dra gişttim ilaçlar verdi ama şikayetim devam ediyor. Bu burun kanaması nasıl tedavi edilir, başına gelen var mı ?
  5. Gebelikte Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalı?

Gebelikte Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalı?

gebelik kıyafetleri, hamilelik kıyafetleri, gebelik kıyafetleri nasıl olmalı Sevgili melekler, ilerleyen gebeliğinizle birlikte vücudunuzda yaşadığınız değişiklikler kendinize uygun kıyafetler bulmanızı sorun haline getirebilir. Genişleyen beliniz, irileşen karnınızla kıyafet bulabilmek sizi zorlayabilir. İlk zamanlar eski kıyafetlerinizi üst düğmeleri açık olarak giyerek idare...

Sayfayı Paylaş