gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebelikte Yapılan Testler neler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar ben melehat, şuan 1,5 aylık hamileyim ve sizden hamileliğimin sağlıklı geçmesi adına ara ara yardım isteyeceğim şimdi ise şu konuda yardım istiyorum acaba Gebelikte Yapılan Testler nelerdir bu konuda bilgi verir misiniz? evde gebelik testi.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Aralık 2016 10:46
  2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gebelikte Yapılan Testler neler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İdrarla Yapılan gebelik Testleri

İdrarla Yapılan gebelik Testleri

Hamile olduğundan şüphelenen ve adet gecikmesi yaşayan pek çok kadın eczaneden kolayca temin ettiği gebelik testi ile hamile olup olmadığını öğrenmeye çalışır. Bu hem son derece ucuz, hem kolay hem de özel bir yöntemdir. Özeldir çünkü testi uygulayan kadından başka kimse sonucu bilemez. Pek çok kadın için bu önemli bir özelliktir. Kadın hamile olup olmadığını herkesten önce öğrenmek ve bu özel...
  2. Kanla Yapılan Gebelik Testleri

Kanla Yapılan Gebelik Testleri

Gebelik oluştuktan yani sperm hücresi yumurtayı dölledikten sonra bu gebelik ürünü bhCG adı verilen bir hormon salgılamaya başlar. bhCG düzeyleri döllenmeden yaklaşık 1 hafta sonra kanda normalde olduğu seviyelerin üstüne çıkmaya başlar. Gebe olmayan bir kadında kandaki bhCG seviyesi 0-10 mIU/ml’dir. Seviyenin 10 dan yüksek olması gebelik lehinedir. Kan bhCG seviyesi belirli bir miktarın...
  3. Hamilelikte Yapılan Testler Nelerdir

Hamilelikte Yapılan Testler Nelerdir

Selam arkadaşlar. Hamileyim ve bu konuda siz hamile bayanlardan yardım almak istiyorum. henüz ilk gebeliğim ve Hamilelikte Yapılan Testler hakkında bilgim hiç yok. sizden ricam Hamilelikte Yapılan Testler Nelerdir bu konuda tecrübelerinizi ve bilgilerinizi banada yazın.
  4. Gebelikte yapılan testler ve aşılar

Gebelikte yapılan testler ve aşılar

Hamilelikte Yapılan Testler ve Aşılar Nelerdir hamilelikte yapılan aşılar ve testler Merhaba Melek'ler ve bebek bekleyen tüm hanımlar, hamilwelik süresince yapılması gereken bazı testler ve aşılar vardır. Biz de bu yazımızda gebelikte yapılan o testleri ve aşıları konu alıyor, merak edilen tüm bilgilere yer veriyoruz. İkili Test Bu nedenle son zamanlarda Down sendromu taraması için...
  5. Gebelikte yapılan testler nelerdir?

Gebelikte yapılan testler nelerdir?

kan testi şeker ölçümleri Merhabalar hamile kaldıktan sonra bir dizi test yapılıyor benimde hamileliğimde baya bir test yaptırdığımı hatırlıyorum peki hangi testlerin mutaka yapılması gerekir Amerikan Hastanesi Kadın Sağlığı Ünitesi Şefi Dr. Bülent Urman gebelik sırasında yapılan testler ile ilgili bilgiler veriyor. Gebelikte olası kromozom anormalliklerini taramak amacı ile yapılan...

Sayfayı Paylaş