gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gebelikte yeşil leke gelmesi

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gebelik sürecindeyim yeşilimsi bir leke geldi kızlar bu normal mi nasıl bişi ya bu ? daha önce yaşayan oldumu acaba ?

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,

Gebelikte yeşil su gibi ve bacaklara kadar giden basit bir nedene bağlı olmasılığı çok düşüktür bu olayın yani böyle bir durumunuz var ise ve takip eden ekşikayetleriniz var ise, kötü kokulu, sarı-kahverengi-kanlıkırmızı ve yeşil gibi renkte ise akıntınız mutlak suretle doktorunuza baş vurmanız gerekiyor bilginiz olsun.

Sevgiler

gebelikte yeşil leke gelmesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Leke

Leke

İnsanın elbisesinde görülen leke üzüntü ve kedere, yemeği aceleyle yemekten kaynaklanan sindirim kastalıklarına delalet eder.Rüyada leke tatsızlık, hoşa gitmeyen durum, kötü olaylar demektir. Elbisesinde leke olduğunu gören kişi dert alır. Rüyada lekeyi silmeye çalışmak, başka insanların sıkıntılarıyla uğraşmaktadır. Vücutta leke olduğunun görülmesi paraya yorumlanır. Rüyada leke tatsızlık,...
  2. Gebelik,mantar ve sarı leke lütfen yardım!

Gebelik,mantar ve sarı leke lütfen yardım!

Selam arkadaşlar öncelikle.Ben Allah ın takdiri ve izni ile şimdilik 5+2 hamileyim.Şu üç güne kadar sarı leke yoktu,ipliksi sarı bazende sadece sarı leke tarzında lekelenmem var.Dr mantar var dedi.Ultrasonda haffi kremsi bir şekilde görmüş ve ondandır dedi.Mantar nedir bilmezdim ama gebelikte değişen hormonlar buna etken miş.Fakat bu sarı lekeler beni çok korkutuyor.Bol su içiyorum,dün...
  3. Kızlar Gebelikte Nişan Gelmesi Ne Demek acaba?

Kızlar Gebelikte Nişan Gelmesi Ne Demek acaba?

Merhaba arkadaşlar ben 7 aylık hamileyim ve geçen kontrol için hastaneye gittiğimde, muayene için koridorda bekleyen hamilelerin bir birine dediği bir şey vardı Gebelikte Nişan Gelmesi merak ettim çekindim soramadım da acaba Gebelikte Nişan Gelmesi Ne Demek bu konuda bana derinlemesine bilgi verirseniz çok sevinirim.
  4. Kızlar Gebelikte Süt Gelmesi normal mi

Kızlar Gebelikte Süt Gelmesi normal mi

Arkadaşlar ben 5 aylık hamileyim ve göğüslerimden süt geliyor korktum komşumuza söyledim oda hamilelikte süt gelmesi normal dedi korkularım biraz gitti ama endişeliyim hala sizce Gebelikte Süt Gelmesi normal mi?
  5. Gebelikte memeden süt gelmesi normali?

Gebelikte memeden süt gelmesi normali?

Hamilelikte özellikle son aylarda memelerden süt gelemsi normal bir durumdur. Her hamilelikte olmaz ancak sık rastlanır. Gebelikte süt hormonunun (prolaktin) artması ile memeler doğacak bebeğe süt hazırlamaya başlar. Bu süt bazen bebek henüz doğmadan memelerden gelmeye başlar, bu gelen ilk süte kolostrum denir, halk arasında ağız sütü diye adlandırılır. Hamilelikte memlerden süt gelmesi...

Sayfayı Paylaş