gebe
  1. Ewwa

Ewwa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Gebeyim kasik agrim var ?

Konu, 'Gebelik' kısmında Ewwa tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar merhaba benim sizlere bi sorum olacak ben hamilelik test yaptim 2 kez pozitif cikti daha kan testi yaptirmadim ama ara sira kasik agrilarim oluyor bnde korkuyorum benim icimi biraz rahatlatir misiniz tessekkurler

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    hayırlı olsun canım hamilelikte kasık ağrısı normaldir korkma sen allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    hayırlı olsun canım normaldir cocuk yerleşiyor bazılarında yerleşme kanaması bile oluyor mesela benim ilk hamileliğimde oldu

CeMoŞ bunu beğendi.
  4. busonolsun

busonolsun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    kasık agrısı cok normal Allahım sağlıklı sıhhatli bir hamilelik nasip etsin insallah sağlıkla all kucagına yavrunu, Rabbim tüm gebeleri ve bebeklerini korusun :((

Gebeyim kasik agrim var ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebeyim sürekli yorgunluk hissi var

gebeyim sürekli yorgunluk hissi var

gebelikte açlık hissi hamilelikte açlık hissi gebeyim hamilelikte yorgunluk ne zaman başlar yorgunluk ne zaman başlar Siz farkında olmasanız da gebe bir kadın olarak bedeniniz, dinlenme anında bile, bir dağa tırmanan normal bir bedenden daha fazla çalışmaktadır. Bunun önemli bir nedeni, bedeninizin, bebeğinizin yaşam destek sistemi...
  2. ilk hamileliğimde zorluk yasamadım fakat 2ci hamilelikte çok agrım var diyen anneler!

ilk hamileliğimde zorluk yasamadım fakat 2ci hamilelikte çok agrım var diyen anneler!

merhaba kızlar ben 24 haftalık hamileyim bu ikinci gebeliğim ilki 33 haftalık dogdu doğumdan sonra küvez falan cok zor günler gecirdim fakat hamileliğim rahattı ama simdi biraz yürüyünce bile karnımın alt kısmı çok agrıyor durup dururken bir yerlerime agrı giriyor ellerim ayaklarım sisti benimle aynı durumu yasayan var mı yani normal mi bu olanlar yardım ederseniz çook sevinirim..
  3. cok agrım var..yardım...

cok agrım var..yardım...

bu ay adetım geciktı.6-7 gün sonunda adet oldum. Ama cok karnım agrıyoo.ne yapsam gecer. Şunu da sorayım... Adet geciktı hamile olma ihtimalm vardı şimdi deilim dimi hamile.
  4. Gebeyim ve akıntım var :(

Gebeyim ve akıntım var :(

Gebeyim ve akıntım var çok korkuyorum. Doktoruma ulaşamıyorum ne yapmam lazım, acil cevap verin lütfen..
  5. gebeyim ve eklem ağrılarım var

gebeyim ve eklem ağrılarım var

Merhaba arkadaşlar. 4 aylık gebeyim ve eklem ağrılarım çok yoğun, bu normal mi acaba? Bilgi verebilirmisiniz?

Sayfayı Paylaş