gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gebeyim ve psikolojim çok bozuk yardımm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

4 aylık gebeyim ve 4 aydır kendimi berbat hissediyorum.Dokunsalar ağlıyorum, bazen aşırı sinirleniyorum önünme gelene çatıyorum.Neden böyle oldum? Gebelik böyle kötü mü hissettiriyor ?

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Haydaaaa :S olurmu hic ! Bi kere gebelik bi mucize. Yakinlarda bebeginin kimildadigini hissedeceksin ve daha farkli olcaksin. Bebegine baglancaksin. Bebegini düsün onunla konus:) bebegin icin hazirliklar yap bu seni mutlu edecektir. Senin yerinde olmak isteyen bi cok insan var unutma sükretmelisin :) Allah hayirli , saglikli ve kolay bi dogum nasip etsin :)

ayşegül&ramo bunu beğendi.
  3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ilk aylarda olur canim ama kendini o hisse kaptirma, vucut hemen hamislige alisiyor ama piskoloji degil. gör bak bir kac hafta sonra icindeki melegin kipirdadigini hissedeceksin ve tüm dertlerin gececek. Huzursuzlugun kalmayacak. Herkesde biraz degisik gecer hamislik. Sana tavsiyem bol kuran dinle hem bebegin icin iyi gelecek hemde sana huzur verecek. Icin rahatlayacak. Dene bence :) Rabbim yardimcin olsun, merak etme gececek.... :D:D

gebeyim ve psikolojim çok bozuk yardımm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısırlık, tüp bebek ve psikoloji

Kısırlık, tüp bebek ve psikoloji

Sevgili çiftler, kısırlık kimsenin istemediği bir durum. Ne yazık ki evli çiftlerin %15-20 gibi bir kısmı bu durumla karşılaşıyor. Türkiye gibi aile kurma ve çocuk sahibi olmanın çok önem verildiği ülkelerde kısır olmak bireyler üzerine ağır psikolojik sıkıntılar yüklemektedir. Burada, aile büyüklerinin, çevrenin, adet ve törelerin, toplumun baskıları bazen bir kabus niteliğini almaktadır....
  2. Psikoloji ve Aşka Dair

Psikoloji ve Aşka Dair

psikoloji ile ilgili sözler psikolojide aşk aşktan kaçmak aşk psikolojisi insan psikolojisi "Aşık olmak mı? Aşktan kaçmak mı? tabii olandır." sorusu tarih boyunca hep zihinleri kurcalaya gelmiştir. Bütün kültürlerde ve toplumlarda aşka dair izler vardır. Bu bazen şarkılara bazen folklora, bazende ifadelere yansmıştır. Aşka dair hikayeler anlatılmış, şiirler yazılmış edebi ürünler...
  3. cildiniz ve psikolojiniz

cildiniz ve psikolojiniz

Hangi kozmetik ürününü,bakım malzemelerini kullanırsanız kullanın,mutsuz ve kötü bir ruh hali içindeyken,cildiniz güzel görünmeyecektir.Hem ruhunuzu hem cildinizi kurtaracak önerilere göz atın...:) Cildiniz ve Psikolojiniz! Kokular:Mısırlılar, bedenlerinin farklı bölgelerine farklı kokular sürerlerdi. Güzel koku sadece statü sembolü değil, aynı zamanda gelenekti. Eski Yunan’ da ise koku,...
  4. Oğlum 5 yaşında ve aramız çok kötü yardımmm :(

Oğlum 5 yaşında ve aramız çok kötü yardımmm :(

Oğlum benim canım ama 5 yaşında ve artık dayanamıyorum.2 yaşında başlayan bu sorunumuz gitgide büyüdü. Akşamları yemek yemiyor, kötü yapmışsın iğrenç diyor, sen ne biçim annesin diyor, Sabrım da biryere kadar. Benim de canım burnuma gelince sigortalarım atıyor. Ne yapsam artık bir doktorun yolu göründü herhalde bize :((

Sayfayı Paylaş