gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gebeyken alkol aldım zararı varmıdır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merahaba.Hamile olduğumu bilmediğim dönemde alkol almıştım.Daha sonradan gebe olduğumu öğrendim acaba bunun bebeğime bir zararı olurmu çok korkuyorum..;(

2. bal_arısı

bal_arısı Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    gebeliğin erken zamanlarında anne adayının kullanmış olduğu zararlı şeyler bebeğe zarar vermez çünki o dönemde bebeği zararlı etkilerden koruyan bi tabakası oluyormuş. bi sitede doktor söylemişti. bişey olmaz canım

3. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    hiçbir şekilde zararı olduğuna inanmıyorum çevremde alkol içen çok arkadaşım var hamile oldukları sürede de içtiler ama birşey olduğunu görmedimm

gebeyken alkol aldım zararı varmıdır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alkol ve sigaranın vücuda zararları nelerdir

Alkol ve sigaranın vücuda zararları nelerdir

Alkol ve sigaranın vücuda zararları nelerdir hususunda bilgiler araştırıyorum yardım lütfen.
  2. Gebelikte alkol tüketmenin zararları hakkında bilgi

Gebelikte alkol tüketmenin zararları hakkında bilgi

En yakın arkadaşım gebe ve ne yazık ki arada alkol alıyor. Defalarca bu yaptığının yanlış olduğunu söylüyorum ama sık olmamak üzere yarım kadeh şarap tüketiyor. Bana kalırsa bir damla bile içmemeli. Lütfen bana daha ayrıntılı bilgi verin de ona okutayım yazdıklarınızı.. :(
  3. alkol ve sigara zararlarını anlatan sloganlar bulabilirmisiniz

alkol ve sigara zararlarını anlatan sloganlar bulabilirmisiniz

Melekler, haydi beyin fırtınası yapalım ve alkolün zararlarını sigaranın zararlarını anlatan sloganlar bulalım.Hem oyun gibi hem de benim ödevimi yapmış oluruz, hadi lütfen :)
  4. Kantaron yağının zararları varmıdır?

Kantaron yağının zararları varmıdır?

kantaron yaı nedir,kantaron yağı ne için kullanılır,kantaron yağı neye iyi gelir,kantaron yağı hakkında bilgiler İçeriğinde A vitamini, C vitamini ve çeşitli mineraller bulunan kantaron bitkisinden yapılmaktadır. Kantaron yağı, vücudunuzda oluşan yaraların tedavisi için kullanılmaktadır. İlk yardım durumlarında kullanılan bu yağ, hücre yenilenmesi sağladığı için açık yaraların, iltihapların...
  5. 3 yaş altı çocuklara grip aşısı yaptırmak zararlımıdır?

3 yaş altı çocuklara grip aşısı yaptırmak zararlımıdır?

Hastalıklar için uygulanmakta olan aşılar ölü aşılar olup bunların hastalıkların önlenmesi açısından faydalı olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca ülkemizde uygulanmayan zayıflatılmış canlı grip aşısı da mevcuttur. Grip hastalığının virüslerle oluşması ve bu virüslerin yapılarını sürekli değiştirmesi nedeniyle, grip aşısı diğer aşılardan farklı olarak her yıl tekrarlanmaktadır. Zatürre ve bronşit...

Sayfayı Paylaş