gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gebeyken eşimle birlikte olabilirmiyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Ben 3.5 aylık gebeyim ve doktor kontrollerimde bir türlü cesaret bulup doktoruma soramadım.Acaba bu zamanda eşimle birlikte olmam sorun olurmu?Yoksa 9 ay boyunca uzakmı durmalıyız?

2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    doktorunuz daha iyi bilir riskli bir hamilelik yoksa ortada sadece gebeliğin son ayı birliktelik sakıncalı olabilir diğer aylar bir sorun taşımaz...ama doktorunuza sormanız sizin için daha iyi....

3. sahile uzan

sahile uzan Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.582
    Ödül Puanları:
    113
    hamilleliğimi ilk öğrendiğimde 6 haftalıktı ve dr o zmana gittim direk kendi dedi eşimin yanında normal hayatına devam diye senide yönlendirmesi lazımdı bence sor normal haata devammı dr bey hanım neyse 35 haftadayım o konuda herhangi bir kısıtlama olmadı bizde sanırım bu cmt gitcem o zaman yine normal haata mola diyebilir belki :)

4. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    böle konuları doktoruna sor.her insan ayrıdır bazıları doğuma kadar beraber olabilirken bazıları doktor izin verdiği halde sancı yaşar ve birliktelıkten uzaklaşır.bu konuda sana anca doktorun yardımcı olabilir kulaktan dolma bilgilerle sakın yanlış bişey yapma.her insan farklıdır çünkü.

gebeyken eşimle birlikte olabilirmiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik testi negatif çıksa da gebe olabilirmiyim

gebelik testi negatif çıksa da gebe olabilirmiyim

Melekler, gebelik testi negatif çıktığı halde gebe olduğunu sonradan öğrene var mı acaba? Bu testler de yanılabilir mi ?
  2. gebeyken eşimle birlikte olmam tehlikeli mi?

gebeyken eşimle birlikte olmam tehlikeli mi?

Merhaba.Eşim gebe olduğum için bebeğe zarar gelir düşüncesiyle benden uzak duruyor.Acaba böyle birşey varmıdır?
  3. Doğum sonrası ne zaman eşler birlikte olabilir?

Doğum sonrası ne zaman eşler birlikte olabilir?

normal doğum sonrası ilişki,doğumdan sonra ilişki,doğumdan sonra ne zaman ilişkiye girilir,sezeryan sonrası ilişki,sezeryan sonrası birliktelik,doğumdan sonra ne zaman birlikte olunmalı hakkında bilgiler Doğum yapan kadınların dogum sonrası ilk 40 günlük dönemi lohusalık (loğusalık) olarak bilinmektedir. Bu dönemde vücut ve rahim eski halini dönmeye çalışmaktadır ve gebelikte oluşan...
  4. gebe olabilirmiyim sırt ağrısı

gebe olabilirmiyim sırt ağrısı

Merhaba Arkadaşlar, 3 aydır gebe kalmak istiyorum :(( adetime 2 gün kaldi yalniz herhangi bir aserme mide bulantisi yasamadim. Bu sabah sol sırt üzerinde ağrisiyla uyandim. Ogleden sonra ayni sekil devam ediyor. Göğüslerimde biraz sislik ve sizlama var. Belirti hamilelik olabilir mi? Cevalariniz icin simdiden teşekkür ederim... Allah herkese hayirli ve sağlıklı evlat nasip etsin
  5. Hamile olan eşle birlikte olmak günahmıdır?

Hamile olan eşle birlikte olmak günahmıdır?

İlişkide Müstehab ve Mekruhlar Müstehab Olanlar Eûzü-Besmele'yle başlamalıdır. Niyet zinâdan korunmak ve hayırlı evlat yetiştirmek olmalıdır. -Başlamadan önce, kadınla kâfi miktâr oynaşmak ve kadında kuvvetli bir arzu belirdikten sonra başlamak gerekir. Acele etmemeli, kadının da tatmin olması beklenilmeli İlişki bitince hemen çekilmemeli, biraz daha birlikte kalmalıdır. Tekrar...

Sayfayı Paylaş