gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gebeyken saç kestirilmezmi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben birşey duydum gebeyken saç kestirilmezmiş, çocuğun ömrü kısa olurmuş :S Bana hurafe gibi geldi ama sormakta fayda var dedim, bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bunlar hep hurafe arkadaşım, gidin kestirin istediğiniz modelde saçlarınızı, şimidden sıhhatler olsun :D:D

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    ayy yok artık ya neden kesilmesin ne oluyormuş kesilince Allahım ya bu eski insanlar bazı şeyleri çok güzel yorumlamışlar geleceğede bazı şeyleride hasetliklerinden abartmışlarda abartmışlar benim annem sarışındır saçları hep platindir hamileyken saçta kestirdi saçta açtırdı saçta boyattı hiçte bişey olmadı ne alaka şekerim ya

BEYZA21 bunu beğendi.
gebeyken saç kestirilmezmi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebe muayenesi

Gebe muayenesi

hamilelik kaç hafta sürer 32 haftalık bebek kaç aylıktır 28 haftalık gebelik kac aylık olur 21 gebelik aylıktır hafta sürer Gebelik muayenesinde amaç istenenler gebeliğin annenin sağlığını bozmadan sağlıklı bir bebeğin doğumu ile sonlanmasını sağlamaktır. normal gebelik son adet tarihinden sonra ortalama 280 gün veya 40 hafta sürer. GEBELİK SÜREÇLERİ NELERDİR? Gebelik klasik olarak 13-14 er...
  2. gebe kalamamak

gebe kalamamak

gebe kalamamak Merhaba Sevgili melekler; bana çok ilginç gelen bir konu var hamile kalmak neden artık bu kadar zorlaştı insanlar ilkgece den hamile kalmamak için korunuyorlar sonrasında ise aradan 1 yıl yada daha az yada daha aşkın bir süre sonrasındada hamile kalamıyorlar bu çok ilginç bişey ya ilk birleşmede hamile kalınıyor yada sonrasında zorlaşıyor enteresan bence.......
  3. gebe kalamayanlar

gebe kalamayanlar

merhaba arkadaşlar 4 aydır gebe kalaımuroym 3 yaşında kızım var o çok kolay olmuştu şi mdi olmuyor ne yapıcam ben denediysem olmadı lütfen yardım. ..
  4. Gebeyken saç kestirmek ve boyatmak

Gebeyken saç kestirmek ve boyatmak

Kızlar gebeyken saç kestirmek ve boyatmak sakıncalı mı ne kadar süre sonra bunu yaptırabilirim 1 haftalık hamileyim. Fikirleriniz nedir teşekkürler.
  5. Gebeyken Denize Girebilir miyim?

Gebeyken Denize Girebilir miyim?

gebeyken denize girilir mi hamileyken denize girilir mi Sevgili melekler, yaz geldi, tatil sezonu açıldı. Bembeyaz kumsallar ve masmavi deniz sizi bekliyor. Eğer gebeyseniz bu sizin için sorun değil. Çünkü denizin temizliğinden eminseniz ve gebeliğiniz normal seyrinde ilerliyorsa, yüzmek sizin için son derece faydalı bir egzersiz. İşte uzmanların verdiği bilgiler... Hamileler için...

Sayfayı Paylaş