gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebeyken saç kestirmek ve boyatmak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar gebeyken saç kestirmek ve boyatmak sakıncalı mı ne kadar süre sonra bunu yaptırabilirim 1 haftalık hamileyim. Fikirleriniz nedir teşekkürler.

Gebeyken saç kestirmek ve boyatmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarını kestirmek isteyenler

Saçlarını kestirmek isteyenler

hamilelikte saç kestirmek Eğer saçlarınızı kestirmek sistiyorsanız ve karar veremiyorsanız bir de bu modellere bakın belki bir fikir verir:minik:
  2. Saç boyatmak orucu bozarmı?

Saç boyatmak orucu bozarmı?

saç boyamak orucu bozarmı saç boyatmak orucu bozarmı sac boyamak bozarmi bozar mı boyası Saçımızı boyatmak orucu bozarmı? Özellikle sarı saçlarda bazı uygulamalar deri altına işliyor sanki. Şimdi saç derimizi acıtmayan zarar vermeyen formüllede kullanılıyor ama yinede öğrenirsem iyi olacak. Bu arada 2. bir sorum olacak acaba özel günlerde saç boyatmamızın bir sakıncası dinen varmıdır?...
  3. hamileyken saç kestirmek sakıncalımı

hamileyken saç kestirmek sakıncalımı

merhaba hanımlar ben şu an hamileyim ve saçlarımı kestirmek istiyorum ama sağdan soldan hamileyken saçını kestirme iyi saymazlar diyen bi sürü kişi var kafamı çok karıştırıyorlar neymiş bebeğin ömrü kısa olurmuş off bakamıyorum saçlarıma bir an önce kestirmek istiyorum ama ya doğruysa gerçekten hamileyken saç kestirmek sakıncalımı
  4. Hamilelikte ve emzirirken saç boyatmak sakıncalımıdır?

Hamilelikte ve emzirirken saç boyatmak sakıncalımıdır?

hamilelikte saç boyatma,hamilelikte saç boyatmanın zararları,emzirme döneminde saç boyatılırmı,emzirme döneminde saç boyatmanın sakıncaları hakkında bilgiler Bu konuda yüzde yüz zararlıdır denilemiyor çünkü birçok farklı marka ve birçok bileşimden yapılan saç boyaları mevcuttur. Öncelikle gebelik sırasında saç boyatma yapılabilir mi sorusuna yanıt vermek istiyoruz. Hamile kalan kadınlar...
  5. saç boyatmak

saç boyatmak

Her ay saç boyatmak kadar sıkıcı bir şey varmı sıkılıyorum artık birde 15 gün olmadan beyazlar tekrar çıkıyor .

Sayfayı Paylaş