gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

geç döllenme tam olarak nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba bende eşimde bebek istiyoruz ve inşallah olur da hemen benim sorum bu sürekli bahsedilen geç döllenme nedir? benim beklenengünümün üstünden 4 gün geçti ama idrar testi halen negatif geç döllenme denilen şey olmuş olabilir mi

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Merhaba, geç döllenmeden kasıt aslında o ay sizin geç yumurtlamanız yani normal zamanınızdan daha geç yumurtlarsanız ve gebelik gerçekleşirse bu duruma geç döllenme denir ve hamilelik daha geç farkedilir gecikmenizin daha uzun süre olması bekleniyor yada kan tahliliyle her şey daha kısa sürede ve daha net anlaşılıyor müjdeli haberler almanız dileğiyle :)

geç döllenme tam olarak nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Empas ne demek anlamı tam olarak nedir ?

Empas ne demek anlamı tam olarak nedir ?

Arkadaşlarım tam olarak bu empas ne demektir anlamı manası nedir bilgi var mı teşekkürler.
  2. iettnin açılımı tam olarak nedir

iettnin açılımı tam olarak nedir

Hergün toplu taşıma araçlarına biniyoruz ama hiç dikkat etmemiştim ieettnin ne olduğunda.Geçen gün bir yarışmada sordular da farkettim.Ama şimdi unuttum, neydi iettnin açılımı ?
  3. Geç yumurtlama geç döllenme nedir?

Geç yumurtlama geç döllenme nedir?

Normalde bir kadının ortalama adet dönemi süresi 28 gündür, yani adetinin başlangıcından diğer adetinin başlangıcına kadar 28 gün geçer. Bu sürenin 21-35 gün arasında olması normaldir, herkeste tam 28 gün olmaz. Geç yumurtlama veya geç döllenme denilen durum nedir açıklamadan önce geç olmayan yani normal zamanda yumurtlama ve normal zamanda döllenme nasıl olur onu açıklamak gerekir: Adet...
  4. Geç döllenme ne zaman belli olur?

Geç döllenme ne zaman belli olur?

Standart değerler içerisinde sağlıklı bir kadının menstrüasyon periyodu yirmi sekiz gün olarak hesaplanmaktadır. Bu dönem bir periyodun başlangıcından bir diğerinin başlangıcına kadar devam eden süreyi ifade etmekte olup, şu ya da bu sebepler ile kimi zaman 3 haftadan 7 haftaya kadar uzanan süreçler de görülebilinmektedir. Geç Yumurtlama ve Geç Döllenme Nedir? Geç yumurtlama kavramı kısaca...
  5. Gebelik testim negatif geç döllenme olabilir mi ?

Gebelik testim negatif geç döllenme olabilir mi ?

Çocuk sahibi olmak isteyen kadınlar için anne olmak bir hayaldir.Korunmasız birliktelik yaşayıp istenmeyen gebelik ise kimileri için ise kabustur.Ve sayfamıza her gün her iki konuda da benzer sorular almaktayız. Gebelik testim negatif yinede hamile olabilirmiyim ?Parmaklarımızdan dökülen yanıtlar kimi için mutluluk kimisi için ise huzursuzluk demek.Bu tür sorulara yaklaşımımız olması...

Sayfayı Paylaş